НЕ-піч полуниця, білого шоколаду і ванілі Чізкейк

Прості м’які чізкейк, який є світло, вершкове і ідеально підходить для літа! Якщо ви відчуваєте себе хоробрим, суничний аромат дійсно вивели вимочувати нарізаною полуниці в деяких свіжомеленим чорним перцем і бальзамічним оцтом, перед додаванням їх в сирну суміш.

інгредієнти

Декани 160г Лимонний сир і Oatflake пісочне раундів 50 г несолоного вершкового масла, розм’якшеного 200 г білого шоколаду 250 г маскарпоне або жирним м’яким cheese200g сиру 1 ст Vanilla Extract100ml Двомісний Полуниця Cream225g, очищені та порізані

метод

Покладіть печиво пісочне печиво у поліетиленовий пакет і бити з качалкою, поки вони не нагадувати крихти. Змішати крихти печива разом з розм’якшеним вершковим маслом і щільно притисніть на базу і з боків 20 см Springform олова. Охолодіть до необхідності. Розтопити білий шоколад в мисці в мікрохвильову піч і відкладіть в сторону, поки це необхідно. Збийте вершки до м’яких піків, а потім побили в вершковий сир і сир до отримання однорідної маси і товстим. Додати полуницю суміш сиру з розплавленим білим шоколадом і перемішати. Ложка чізкейк заповнення у разі печива. Рівень верхньої і холод протягом близько 4 годин, а в ідеалі протягом ночі, поки не встановлено.