Огайо школи нагороду $ 4000000 для шкільних округів для підготовки викладачем математики і природничих наук

У червні 2006 року нагороджений коледжів Огайо більше чотирьох мільйонів $ у конкурсних грантів для шкільних округів на території штату. Гранти фінансуються підрозділом американського математичної освіти і науки партнерства (MSP) програми, і затверджуються федеральним No Child Left Behind Act.

MSP гранти, які фінансуються протягом усього періоду 2006-2007 факультету 12 місяців, дасть 1800 викладачів високого хочете факультетів Огайо шанс розширити свої дані математики та природничих наук. Якщо MSP фінансування залишається на нинішньому рівні, Огайо коледжів гранти можуть бути поновлюваними шляхом червня 2009 року, забезпечення професійного розвитку для вчителів стільки наскільки це можливо.

Партнери програми факультетів і вузів з високим хочете районів коледж, щоб поставляти необхідне навчання. Їх викладачі також буде працювати з вчителями переглянути стратегії реалізації останньої Огайо факультету математики та природничих наук науковий рівень матеріального утримання в межах курсових своїх учнів. Більшість коледжів Огайо викладачів пройшли відповідну підготовку та ліцензію на програму, яка навчить зосереджені повністю на арифметику. В даний учень починає навчання алгебрі, геометрії, вимірювання і основні поняття аналізу знань у початкових класах дуже рівнях.

Необхідності, відповідно до Сьюзан Rave Зельман, інспектора державного освіти штату Огайо факультетів, легко – надійний арифметичних здібностей і наука мають вирішальне значення для негайно студенти ефективно конкурувати на робочу силу завтрашнього дня. Лектори особисті здібності і знання повинні бути розширені з метою представити студентам з ефективною навчальної програми в цих найважливіших предметів.

Огайо школи отримали 24 пропозицій на отримання грантів. Десять грантів буде вирішувати, як арифметичні удосконалення, науково зростання, або комбінації обох. Гранти охоплюють партнерства між школою 15 / університетів і більше 100 високих хочете факультету районів всередині шкіл штату Огайо.

інші арифметичні та наукових установ у школах Огайо втілюють завданням математики тренерів, ОК-3 арифметичне: ранні основі, центр класу математики: суттєві міст, і тим основоположним для обчислення.

Математика Тренери проекту. У партнерстві з коледжу Огайо, арифметика викладачі практики дитячого садка до шостого класу вчених, щоб стати тренерами. Потім вони тренувати інших елементарних викладачі високого хочете Огайо факультетів, арифметичні місце вченого ефективність низька і коледж ризику.

Ok-три математика: раннє підставу. Ця програма допомагає Огайо факультетів дитячому садку за допомогою третього класу викладачі отримують більш глибоке розуміння ранньої класі математику навички. Більше того, вони навчили користуватися дізнання і конкретний досвід дітей у їх навчанні.

Центр класу математика: Crucial мосту. Середнього класу Math програму готує Огайо коледжів четвертий допомогою восьмого класу викладачів, щоб допомогти своїм студентам зрозуміти більш складні ідеї математики. Програма складається з збільшення викладачів інформацією і підручник підходу.

Суб’єкти основоположним для обчислення. Для шкіл Огайо восьмий шляхом дванадцятьох класів вчителів математики, ця програма підкреслює важливу основи алгебри, геометрії та тригонометрії для готувалися для студентів курсові обчислення.

Не так, як раніше штату додатків тренер розвитку, нові факультети Огайо ініціативи підкреслюють стійких партнерських відносин на місцевому рівні. Вони збільшують терміни навчання до мінімуму вісімдесяти годин протягом перших 12 місяців і сорок годин протягом другого року. У додатках тепер охоплюють вимірювань з’ясувати корективи в Огайо школи викладачів змісту знання, навчальні практики, та їх вплив на успішність учнів.