Хеллоуїн, момент, щоб скинути зайві кілограми

Найбільша проблема з цукерками Хеллоуїн є те, що у них є купа калорій і мало дієтичне значення. Плюс, тим менше “весело-розмір” відноситься до дієти часто трюк, думаючи, що вони можуть з’їсти кілька шматків не шкодить їх раціоні. Але це займе всього 9 з цих міні-цукерки додати чверть фунта жиру в вашому тілі.

Крім цукерок, Хеллоуїн також наповнений іншим поблажливо задоволень. Чи є це гарбузовий пиріг, м’ячі клейким попкорн, зацукровані або солодкі яблука, немає ніякої нестачі калорій протягом жовтня місяця.

Що ви можете зробити?

Очевидно, що немає ніякого способу, яким Ви можете повністю усунути з цукерок Хеллоуїн з псує все задоволення. Отже, ось кілька порад, які допоможуть вам дотримуватися дієти, в той же час дозволяючи собі випадкові солодкі поблажливості.

• Прогулянка коли трюк або лікування. Мало того, що це гарна ідея, щоб контролювати своїх дітей в той час як вони знаходяться поза трюк або лікування, це допоможе вам спалити додаткові калорії, в той час як ви робите це, навіть якщо ви йдете повільно.

• Зберігати залишки в шафу. Якщо ви залишите Хеллоуїн цукерки на увазі, ви будете більш імовірно, щоб балуватися “іноді” закуску. Зберігання його у невідомої контейнера в шафі допоможе зменшити спокуса мати смак.

• Почекайте до Хеллоуїна, щоб купити цукерки. Так, це означає трохи останню хвилину по магазинах, але мають цукерки в будинку до Хеллоуїна є всього лише спокуса, щоб з’їсти його. Якщо чекати, поки Хеллоуїн в магазин це просто не практично з вашим графіком, тільки купити цукерок, що ви особисто не піклуватися.

• Забезпечення цукерки альтернатив. Будь то частуванням для трюк або очисники або закуски для вашого Хеллоуїн, думаючи, здоровим, коли ви ходите по магазинах може допомогти тримати дієту продукти пошкодження до мінімуму. Розглянемо роздавали наклейки або олівці, щоб трюк або очисники, і шукати вегетеріанскімі лотки зі здоровими провали і інші знежирені закуски для вашої партії.

• Дайте Хеллоуїн цукерки терміну. Виберіть дату, коли всі цукерки Хеллоуїн повинен бути з будинку або з’їдені дітей. Будь-які залишилися цукерки в цей день повинні бути викинуті. Крім того, розділити надлишки цукерок в пакети для заморожування і зберігати в морозильній камері. Це допоможе уникнути спокуси перекусити.

• Фокус на інші види діяльності. Якщо ви можете, розглянути пропускаючи трюк або лікування в цілому і зосередитися на діяльності, не центр, навколо їжі. Катанія на возі, будинки з привидами, і багаття все це може бути цікавих заходів, які вся сім’я може брати участь дюйма

Звичайно, якщо ви не можете тримати ваші Хеллоуїн спокус до мінімуму, ваш іншої альтернативи, щоб провести трохи часу в тренажерному залі робочі фунти. Вибір залишається за вами.