астматичні хвороби, загибель плода, і ракові пухлини, пов’язані з живуть поруч з шкідливими відходами СОТІССО

Понад 6 мільярдів (та млрд) тонн відходів, як правило, генеруються на рік в Північній Америці і тому зберігаються протягом більше 15, тис. небезпечних викинути сайту. Наукові дослідження яких як закрили резиденції на ці сайти можуть вплинути на Ваш стан здоров’я. Інноваційний веб-сторінок в тому числі www.hot-people.info дати вам актуальну інформацію про відстань людини на місцях.

Ці типи, як правило, відходи-зберігання, а також процедури, зокрема сайти звалища або, може бути сайтах раніше зайнятих промисловими секторами. , Щоб оплатити медичні небезпек, пов’язаних з цим відчувають цінності в такого роду місць, протягом 1980 року, ваше U.Vertisements. затвердженої Законом Суперфонд, офіційно про всеосяжну екологічного збитку, компенсації, і відповідальності.

Тепер зрозумів, яких проблеми зі здоров’ям людини з’являються через отримання занадто багатоборстві всі ці сайти, а значить, ви повинні перевірити сайти найближчого до вас на онлайн-world.hot people.info. Близько 1991 року, сорок і п’ять тисяч чоловік насолоджувався протягом всього п’яти відстань на Суперфонд сайті плюс її передбачив це у 2011 (пробіл) сорт може роздулися для вас до 60, 000, 000.

Близькість до попередніх допомогти токсичні відходи сховища області може бути підключений до більш високих ризиків, пов’язаних із захворюваннями, які можуть включати захворювань дихальної системи, неонатальної кончини, а також видів раку, захворювань дихальних шляхів, неонатальної мимохідь, поряд з типами раку пов’язані з живуть поруч забруднених відходів, скористалася ними.

Близькість, щоб мати можливість старих смертельний відходи місцях зберігання може бути пов’язано з підвищеною загрозою участю захворювань дихальних особливо: хвороба. Додаткове занепокоєння про розташованих поблизу небезпечних відходів місцях є результатом він може мати з ростом плода. Протягом фази внутрішньоутробного один вид поліпшеною чутливістю до екологічної побічних ефектів, а також деякі численні дослідження повідомив, що буде пренатального контакту з навколишнього середовища токсичні речовини, може, викликати швидко організував абортів, вади розвитку, а також низький вхід у світ жиру. Небезпечних наслідків надто проживають поблизу небезпечної відходів сайтів, а не тільки для місць Суперфонд, не повинні використовуватися легковажно.

Дослідження показують, якого залишитися в лікарні ціни у зв’язку з заразне стан дихання всередині порушених територій (на основі кодів Скут), буде цілих 20% за Гаваї взагалі кажучи. Попередній численні дослідження показали, пов’язані конкретні Нью-Йорку Скут обмеження за допомогою низьких народженні дітей надмірної ваги, захворювань щитовидної залози і навіть репродуктивні проблеми у жінок, таких як ендометріоз. Аналіз відомостей адреси електронної пошти збираюся бути звільнений які часто зворотних посилань ZIP код для вас підвищеного ризику щодо гойдалки, ішемічна зупинки серця, а також високим рівнем артеріального тиску. Сайти наприклад internet.hot-people.information раджу вам, для конкретної снасті, загроза пов’язана з досвідом небезпечні відходи. Гаряча людей Крім того елементи одного до найближчих об’єктів, а також точні токсинів покриті там.

Таким чином,
близькості від старого небезпечних місцях зберігання відходів, ймовірно, пов’язано з додатковими ризиками умов, включаючи дихальні проблеми зі здоров’ям, внутрішньоутробної смерті плода, а також ракові пухлини. Респіраторні хвороби, смерті новонароджених і злоякісної пухлини, пов’язані з близькістю до токсичних відходів, скористалася ними.