деякі важливі інгредієнти для випічки

Випічка вимагає найрізноманітніші інгредієнти і питає кухаря, щоб використовувати їх у багатьох відношеннях. Незважаючи на таку розмаїтість, є цілий ряд інгредієнтів, які будуть відображатися послідовно від рецепт рецепт. Деякі з цих скоб випічки є борошно, яйця, цукор і дріжджі. Крім цих регулярних інгредієнти, яблука, журавлина, лимони, чиста ваніль, шоколад та інші інгредієнти, які використовуються часто. Кожен з цих продуктів містяться конкретні положення щодо використання, які полегшують для шеф-кухарів, щоб використовувати їх для своїх найбільший потенціал.

Муки, випічка порошок, соду, вершки, цукор, яйця і дріжджі складають кістяк рецепти випічки. Борошно надає форму вашого запечені добре. Тип використовуваної борошна буде визначати смак, текстуру і структуру кінцевого продукту. Причина цього все працює тому, що борошно містить білка. Коли білок змішується з водою і теплом вона реагує хімічно і дає вашій випічці проекту його міцність. Випічка порошок і випічки соди працює так само, дріжджі, надаючи сили закваски для вашого страви. Основною відмінністю є те, що випічка порошок і соду створити хімічну реакцію, яка робить тісто рости, а дріжджі це живий організм, який живиться тіста, яке створює такий же ефект, як випічка порошок і соду. Крем є технічно жир, який піднімається на вершину незбираного молока. Це часто збиті і використовується в різних напрямках. У випічка, цукор робить більше, ніж просто виступати в якості смакової. Він також додає ніжність і текстури, серед іншого, до кінцевого продукту. Як борошно, яйця діяти як структурний елемент у випічці. Яйця можуть забезпечити закваски, текстури, багатство і інші різні характеристики вашого запечені хороші і часто використовуються в тісто. Масло також підходить Крім цих регулярних інші інгредієнти. Крім цих основних пунктів, найрізноманітніші фрукти та горіхи регулярно використовуються при випічці.

Яблука часто використовуються в рецептах, але не забудьте вибрати тип яблука, який підходить аромат ви хочете у вашому блюді, і переконайтеся, що він правильно дозрів. Хороша випічка яблука тверді, гладкі, і буде виділяти свіжий запах. Чорниця ще один плід, який використовується багато. Шукайте чорниці, які фірми і пухкі. Крім того, важливо, щоб шукати ягоди, які темно з білого пилу. Цей пил є важливим і природним генерується. Цей пил є вірною ознакою свіжості. Будьте впевнені, щоб уникнути, що ягоди не стануть м’якими, запліснявілі, або розчавлені. Журавлина також є популярним вибором, але майже ніколи не сирою. Коли сировина вони надзвичайно пиріг. Ці ягоди повинна бути пружною, гладкою шкірою і блискучим червоний колір. Лимони також узгоджене використання. При виборі лимонів, вони повинні бути яскраво-жовті без зеленого плями або плями. Важливим завданням при використанні лимонів це мити зовнішню оболонку. Інсектициди часто використовуються на лимони, і не йдуть добре у вашій запечені добре. Обов’язково мийте шкірку ретельно. Персики, малина, гарбуза, полуниці і ревеню також знайти свій шлях у багатьох рецептах. Ці плоди дотримуватися аналогічних правил свіжості вже згадані інгредієнти, і повинні бути придбані ретельно. Гайки можуть бути знайдені в різних формах, і, як правило, попередньо упаковані в магазині. Обов’язково подивіться уважно на те, що ваш рецепт не просить, перш ніж почати шукати товар.

Два останніх популярних інгредієнтів ванілі і шоколаду. Чистої ванілі дуже дорога спеція, але це коштує грошей, коли справа доходить до прийняття пустелі якості. Ця пряність поставляється в декількох формах, в першу чергу витягнути, квасолю або порошкоподібний. Вона також може приходити змішаний з цукром. Шоколад використовується в декількох формах, а також. Більшість рецептів буде закликати до напівсолодке або несолодкі сорти. Ці два компоненти часто використовуються і повинні зберігатися в доступному у вашому спецій.

Багато інгредієнти регулярно використовуються у випічці, і що мають уявлення про те, як ці елементи використовуються дуже важливо. Дуже важливо також визнати свіжість і якість продуктів, які ви будете використовувати. Маючи хороше розуміння цих основних інгредієнтів дозволить забезпечити високий закуски якості для вашого задоволення.