дивлячись історії йоги

Історія йоги має багато відносини до теперішнього часу. Найбільш ранні Йога почалася близько 5000 років тому, так як людська цивілізація почалася. Вчені вважають, що йога походить від кам’яного Шаманізм століття.

Це тому, що були деякі культурні подібності між Mehrgarh c8i02klfa який був неолітичного поселення, а також сучасного індуїзму. Шаманської культури Mergarh було насправді під впливом ідеалів індус, символи і ритуали належать до сьогодення. Стародавній шаманізм і ранньою йоги було багато схожості з тієї причини, як хотілося подорожувати за межі людського стану.

Основна мета шаманізму в тому, щоб зцілити членів, які були в їх громаді і в той же час, як акт релігійного посередників.

Архаїчний Йога також мали однакові цілі, як вони були суспільно-орієнтованих і вони прагнули визначити величезну замовлення через почуття і внутрішнє бачення, яке потім може бути застосована до нашого повсякденного життя.

Йшов час, Йога розробила і розглядати сокровенне досвіду. Йоги потім були зосереджені на тому, як поліпшити окремі просвітління, відновлення і порятунок.

Йога свідоцтва були вперше відстежується з археологічних доказів, які були знайдені в кам’яних печаток ексгумовані з долини Інду. Пози йоги були простежені і видно з малюнків, які були показані на кам’яних печаток. артефакти були розміщені на історії книги близько 3000 р. до н.е., який був пов’язаний з великим Інд-Сарасваті Цивілізації, яка вважається найбільшою цивілізації, яка існує в стародавньому світі. Інд-Сарасваті, будучи морським суспільством, експортованих товарів по всій Африці і на Близькому Сході. Вони створюють каналізацій та створили геометричну дороги і побудовані цегляні багатоповерхові будинки.

Веди відомий як найстаріший Письма у світі, які були стародавні тексти, був доставлений через Інд-Сарасваті цивілізації. Вона являє собою збірник гімнів, які виражає вищу силу, яка включала найстаріших записаних навчань про йогу. Вони вважають це божественне одкровення. Розвідки Вед називали доклассический йогою або ведичної. Про це пише ритуальних церемоній, які йоги практикуючі були необхідні, щоб мати можливість вийти за рамки головного мозку.

Історія йоги б не була завершена в класичному ступінь йоги. Після того, як час і початку цього тисячоліття, йогу і його поширення в різних формах мають сформулювати потреба в стандартизації. Це дуже важливо, що люди будуть знати, з ним і його можна застосовувати. У зв’язку з цим, у другому столітті, CE, Патанджалі склав і зібрав насіннєвих текст, який Йога-сутри які визначені узгоджені йоги.

У віці посткласичному Йога від величезною історією йоги, вона породжує в деяких виробничих літератури, яка включала тантру, а також хатха яка відмінно відома в даний час. Їх вчили в школах для йоги, а також практикується багатьма. Таким чином, повідомлення класична йога описується як адаптація нашого поточного стану. Це може бути час, коли йога розвивається значно і представив людям. Він тоді був застосований в США в 1800-их.

Тепер в останні десятиліття, йога значно і швидко поліпшити. Свамі Шівананди був одним з видних гуру небудь освоїти йогу. Він працював в якості лікаря, і він щедро відкрив школи в Європі, а також Америці.

Тепер, як ми переходимо з усіма практики йоги, які ми маємо сьогодні, її багато корисної і легше зрозуміти, якщо ми озирнулися назад навколо історії йоги.