йога та медитація – не спати

Більшість з нас існує в собі нав’язаного стані сну. Ніколи не пробудився до можливості життя. Проте, можливості рясніють все навколо нас і ми навіть не бачити їх.

Ми вибираємо, щоб не бачити або наші очі просто закрили закрили? Це те, і інше, я боюся. За допомогою йоги і медитації ви знайдете відповідь.

Ви обираєте, щоб закрити ваші очі, коли обставини приємними. Якщо у вас є хороша робота, прекрасний будинок, крутий автомобіль, хороше здоров’я, чудову підтримку сім’ї і т.д. І тільки коли виникає конфлікт, що ви навіть знати, що ти живий. До конфліктів і суперечок не виникає, більшість з нас приймають дуже безтурботним і стороннім ставлення до життя. Все прекрасне, він не зламався, так чому це виправити.

Речі тільки починають ставати цікавіше, коли конфлікти і суперечки виникають. Коли ви втратите роботу, не може виплачувати іпотечний кредит, ваш чоловік залишає вас або захворює, і т.д. Тоді стрес, страх і занепокоєння взяти на себе і ви станете завалені ваші проблеми. Ви боїтеся, втрату того, що у вас є або ви насправді страждають від реальних втрат. Це не має значення. На ваш погляд вони майже те ж саме. Обидва навести аналогічні рівні стресу і тривоги. Перший в очікуванні певної події в майбутньому. Останній, з кульмінацією в минулому, як вона рухається через сьогодення і в майбутнє.

Тепер те, що ви робите? Втекти. Приховати. Раковина в депресію.

Замість цього спробуйте, що стоять перед вашою проблеми та боротьби з ними голову і зараз. Подивіться на них і приймати їх. Коли все змінюється, і ви під сумнів, розуміти, що все змінилося, і прийняти ці зміни.

Зосередити всю свою енергію і увагу на вашу проблему і знайти рішення. Прийміть те, що є, і вибрати, щоб залишитися з ним (не змінити і прийняти статус-кво), або змінити його. Але ключовим є те, що ви подивіться на нього уважно і зрозуміти. Більшість людей навіть не зробити цей перший крок. Як наслідок, вони виявляються по-справжньому втрачено. Кинутий безцільно без мети або наміри їх власними обставинами і випадкові життєві труднощі.

Візьміть на себе відповідальність. Візьміть під контроль своє життя зараз, перш ніж ці неминучі конфлікти. Особа ваше існування і прийняти себе і життя за те, що він дійсно є. Чи не затінюють його з вашим думки, забобони, порівняння і переконань. Потім вирішіть, з широко відкритими очима, якщо це те життя, яку ви дійсно хочете, або якщо вам потрібно його міняти.

Подивіться на вашу реальність. Бачити і бути абсолютно чесним із самим собою. Це те, що вам потрібно, і хочуть? Чи все-таки для вас? Потім вирішимо, що робити і жити ………………. У вас завжди є остаточний вибір. Все, що вам потрібно зробити, це прийняти те, що і виберіть.

Коли ви бачите, і прийняти те, що є, всі ваші стреси, страх і тривога зникне! Йога та медитація може допомогти вам жити в теперішньому моменті і подивитися, що у вашому житті і скористатися численними можливостями, які існують там для вас.

Зареєструватися для вас безкоштовну екскурсію медитації вниз “Ледача річка” містичній землі глибокого розслаблення і спокою

для природного рельєфу стресу, достаток, і відмінне здоров’я Namaste
Тоні Д’Агостіно засновник і генеральний директор yogaawakening