не дозволяйте стресу підштовхнути вас в депресію, потрапити в yoga_

Вони кажуть, що вправи, такі як їзда на велосипеді, йога, швидка ходьба або біг підтюпцем може підняти нас з депресії. Ми навіть почути зневажливі коментарі стільки разів, що ми починаємо цікаво, якщо це тільки суду над тими, хто вважає за краще, щоб так говорити? Або ці заяви підтримці дійсним, стабільні наукові дослідження вказуючи здійснювати має речову допомогу тим, хто страждає депресією?

Насправді, було значне дослідження підтверджуючи вправ, як йога (та інші форми), щоб бути одним із способів лікування депресії. Департамент охорони здоров’я та соціальних служб США опублікував в 2008 році Резюме керівництва з фізичної активності, який підтверджує істину в різних досліджень, які доводять, що регулярні “тренажери” адаптували більш оптимістичної точки зору і повідомив послаблення їх симптомів депресії.

Ви також повинні бути обережні у виборі тип вправ, що Ви потрапляєте в. Вправи формах, які славилися своїми діапазоні допомоги зцілення від помірно складних візаві дуже легкою фізичної активності, як аеробні вправи, які за повідомленнями зміцнення інтеграції елементів. Послідовна практика йоги повідомленнями, один з найефективніших методів лікування депресії.

Є багато досліджень, які підтверджують претензії йоги обробки емоційного благополуччя і лікування депресії. Деякі з перевірки даних, представлених показує рівні кортизолу (гормону стресу первинної) в крові після падіння роблять йоги рутини. Існує більш пізній Підтверджуючих, що здібності йоги про зниження рівня серотоніну.

2009 ДОСЛІДЖЕННЯ З ОЦІНКИ 54 учасників до і після 2 тижні йоги продуктивність порівнюють один проти одного. Результати показали, 64% порушень учасників настрої спустився вниз і 53% сказали, що їх симптоми депресії знизилися.

Популярний письменник з йоги говориться, що йога працює для зцілення депресії, приймаючи фокус розуму від негативних думок стосовно самої діяльності. Вона також пропонує практикує дихальні вправи йоги, як депресія терапії. Вправи, як ці ходу блукаючого нерва, однієї нервової сказав знизити депресію своїх симптомів. Один конкретний метод дихання, як повідомляється, привести стільки ж, скільки 73% розворот великих депресій.

Дослідження, проведені та поради наставників йоги стверджують, ефективність йоги у зменшенні депресії і підвищенню емоційного настрою до позитивного. Виду або конкретного методу не так критично, як фактор скільки те, що змушує вас почувати себе більш невимушено. Авторитет йоги поради шукає йога інструктор, який зможе “змусити вас почувати себе, коли ви входите в двері, як ваше життя змінилася в той момент. І ви знову і повні життя.”

Новачки до йоги також застеріг від зміни їх поточних ліків. Незалежно від того, бачимо позитивні зміни незабаром після цього, бажано, щоб чекати принаймні 9 місяців послідовну роботу йоги перед розглядає вихід на вашій поточної приписані антидепресанти.

Іди і обговоріть з вашим лікарем, як йти про пошук інструктора з йоги, які можуть привести вас від депресії у здоров’ї. Нехай йога позбавити вас від вашого справжнього блюзу до назавжди!