пекан і журавлину, як очікується, улюблені ласощі в цьому році

Наступного разу ви шукаєте “суперзіркою” печива для свята печива обмінів, сім’ї тусовках і вечірках, ось їжа для роздумів. Видатний переможцем цілком може бути смачним і пекан Журавлина барі Orange. Повний хрусткі горіхи пекан та солодкі укусів журавлина, це печиво підіграє яскрава, весела аромати сезону і виділяється у звичайній натовпі пісочне завсідників. Крім того, він виглядає абсолютно сліпучим на підносі печива.

Всього за кілька хвилин, щоб зробити, рецепт починається з смачні страви бару пекан. Ви просто додаєте сушена журавлина і деякі апельсиновий сік і цедру, потім запекти і беруть. Це швидко, смачно і приголомшливий, і ви можете бачити, чому це номер один улюблений всюди мало хто може чинити опір цьому.

пекан і журавлину

помаранчеві бари

1 упаковка Krusteaz пекан Bar Mix (1 мішок суміші кори кожен, заповнюючи сумішшю і пекан)

1/4 чашки (1/2 палиця) масло або маргарин, пом’якшав

3/4 чашки сушеної журавлини

1/2 склянки апельсинового соку

1 яйце

1 чайна ложка апельсинової цедри

Розігріти духовку до 350 ° F. Місце кори змішати в мисці. Скорочення масла або маргарину з виделкою або блендером печива до розсипчастий. Натисніть кори суміш у злегка змащену 8x8x2-дюймовий каструлі. * Випікати 8-10 хвилин або поки краї починають до коричневого. Посипати горіхами пекан і журавлиною над корою. Відкладіть в сторону. У середній мисці, збийте разом незаповнення суміші, цедру апельсина сік, яйця і помаранчевий поки не змішано. Відразу після перемішування, залити м’яко по пекан і журавлину шаром. Випікати 28-32 хвилин або поки центр не НЕ похитувати коли злегка струшують і верхньої починає коричневий. Повністю охолонути перед скороченням. Становить 16 бар.

* Для легкого і елегантного терпкий, натисніть кори суміші в дно і підійміть боку злегка змащену 9-дюймовий їдку каструлю. Випікати при температурі 350 ° F 14-16 хвилин. Відкладіть в сторону. Дотримуйтесь його рекомендацій для барів.