позиції йоги – кілька порад

Йога позиції і практиці йоги може бути корисним для вашого розуму, ваші м’язи і навіть внутрішні функції, як вашій травній системі. Що так багато переваг, це не дивно, що популярність йоги знаходиться на підйомі. Перед тим, як прийняти її, тим не менш, це гарна ідея, щоб мати на увазі, потрібну інформацію, щоб допомогти вам добитися успіху і отримати максимальну віддачу від досвіду. Візьміть ці поради йогою до уваги, коли ви почнете ваше фізичне, розумове і духовне подорож.

навик майстра ставить

Практикуйте свої позиції часто. Йога має безліч переваг для вашого розуму, тіла і духу, і ці переваги можуть бути максимальним При регулярній практиці за своїм розсудом на додаток до класів і зі своїм учителем. Як новачок, це особливо важливо, що ви практикуєте, так що ви можете побачити і відчути переваги на ранній стадії. З йогою, частота, з якою ви працюєте на вашій позиції так само важливо, якщо не більше, ніж довжина практичних заняттях. Спробуйте знайти кілька хвилин кожен день, щоб зробити трохи йоги.

Переконайтеся, що ви дотримуєтеся вашої пози правильно. Більшість все, що ви читати, дивитися чи слухати про йогу скаже вам на практиці часто, але один з рад, які йогу іноді опускаються в тому, що ви повинні практикувати право. Переконайтеся, що кожне практичне заняття розширює вас. Не займайтеся тільки ваші кращі пози, але і працювати на пози ви боретеся з, а також. Така практика буде більш продуктивним і дасть вам відчуття упевненості в собі, що ви шукаєте з йогою.

максимізації вашого потенціалу

Одним з найбільш важливих порад для початківців, щоб відпустити свого его. Для того щоб повністю максимізувати досвіду йоги, ви повинні забути про такі речі, як справити враження на вчителів та однокласників. Однією з центральних ідей йоги є самостійне навчання. Повністю вивчити себе, ви повинні намагатися не порівнювати себе з учителем або іншими студентами, але замість цього, ви повинні прагнути максимізувати свої власні навчання і вдосконалення протягом кожного класу та практичних занять.

знайти себе

Під час практики, пам’ятайте, що важливо. Глибини вашої пози не так важливо, як глибоко ви заглибитися в себе. У йозі, ви дізнаєтеся про ваш внутрішній уваги. Будьте впевнені, щоб використовувати це увагу, коли практикуючий і коли з інструктором, щоб отримати максимальну віддачу від вашої пози, навіть якщо ви не можете отримати глибоко в їх фізично.

знайти правильний вчитель

Ніяке число поради йоги позиціонування не може конкурувати з які мають право вчителя. При виборі вчителя йоги, переконайтеся, що ви знайдете людину, з яким ви відчуваєте себе комфортно. Ваш інструктор повинен мати добрі знання і роботу через співчуття і повагу до Вас як до людини. Незалежно від того, скільки книг ви прочитали або стрічок ви дивитеся, ви ніколи не отримаєте зворотний зв’язок і підтримку, що ви будете з правом вчителя.

Як новачок у йозі, є, безсумнівно, раз, що ви відчуваєте себе трохи втраченим. Це нормально. Будемо сподіватися, що хоча, з цих порад, ви будете мати уявлення про те, що ви повинні зробити, щоб відчувати себе більш успішним у вашій йога досвіду. Йога не є релігією, але в деяких відношеннях вона стала способом життя, і, слідуючи цим пораду ви можете почати свій шлях до того способу життя на правій нозі.