про йогу

Йога виникла в Індії, що означає “союз”, що виникають між розумом, тілом і духом.

Йога підкреслює, розвивати розуміння, усвідомлення і розуміння. Щоб зробити це, ми повинні практикувати Шані – уповільнення між імпульсом і реакцією, що, природно, сприяє усвідомленості та самоаналізу і дає нам свій вибір на тому, як реагувати, а не імпульсивно реагувати на ситуації і події.

Багато людей думають, що йога це просто розтягнення, яке не праві. Насправді, йога йде про створення балансу в організмі за рахунок розвитку як міцність і гнучкість. Гравці можуть досягти цієї мети шляхом виконання пози або пози, кожен з яких має певні фізичні переваги.

Йога також про споглядання і медитації. Її метою є для вас для досягнення своїх найповнішому обсязі в житті, так як ви володієте сховище величезне щастя всередині вас! Це не обов’язково бути молодою і еластичною займатися йогою. Все, що потрібно, це бажання бути щасливим. ”

Дивовижна річ про йогу, що ваша практика постійно розвивається і змінюється, тому він ніколи не стає нудно. Хоча пози самі по собі не зміниться, ваше ставлення до них буде. Будь-яка людина може почати практику йоги, навіть якщо ви не відчуваєте, як ви дуже гнучким або дуже сильним. Ці речі будуть розвиватися з плином часу. Ще одна цікава річ про думає про “вашої практики” є те, що він закликає неконкурентною дух йоги. Один з найскладніших, але в підсумку більшість звільнення речі про йогу відпустити его і визнання того, що ніхто не краще, ніж будь-хто інший. Все просто роблять все можливе в будь-який день.