південний індійський тамільська брахман приготування їжі

Південної Індії тамільська брахман приготування чисто вегетаріанське. Типова їжа складається з більш, ніж на пару овочі та різних індійських спецій. Спеції відіграють важливу роль у приготуванні – і це було, як це впродовж багатьох сотень років. Останні наукові дослідження показали важливу роль відіграють ці спеції в підтримці доброго здоров’я пажитника наприклад, як травлення, куркума своїми цілющими властивостями і т.д.

Типові для кухні брахман не включатиме цибулю і мінімальну або ніякий часник. В останні роки, хоча ці два, які використовуються для більшості рецептів брахман. Існує величезний спектр рецептів – брахманів освоїли мистецтво вегетаріанської кухні.

брахман Самбар
Подорожник podimas
боби paruppu uslil
vathakulambu
UPMA kozhakatta
Кулі Ponga
aviyal
kootu різновиди
Брахман рас
Poriyal різновиди

Деякі з популярних тамільська брахман солодощі є:

Sundal
Путті
kolakattai
payasams

Один швидкий зверніть увагу – ці страви не тільки для брахманів поодинці, але згадуються тут, тому що вони приготовані досить часто брахманів.
На сніданок, деякі з популярних страв Idli, доса, Адай і UPMA. Обід і вечерю зазвичай їдять із appalam. Трапеза закінчилася з сиром рис (Таїр Sadam). Це охолоджує тіло, і це добре для травлення, а також.

Деякі з популярних закуски Бонда, seedai, Бхаджа, sevu, murukku і pakarora. Тамільська брахман Готувати прості, але смачні.

Підношення богів і богинь віднесених брахманів як Bakshanams. Ось деякі з популярних пропозицій:

Kolkatta
muruku
Kesari
Pongal (солодкі і не солодкі версії).