швидкий соус коричневий і білий соус рецепти

коричневому соусі

Зроблено з кістками, бекон, морква, цибуля та гриби обсмажені в жирі, томат-пюре, коричневий акції і потовщений з коричневим Ру. Використовується з широке розмаїття додаткових смакових добавок.

Інгредієнти для коричневого соусу:

2lb яловичі кістки
3 унції. капає
1 унція. кубиками шпику
4 унції. нарізані кубиками моркву
4 унції. нарізану кубиками цибулю
2 унції. Гриб обробкою
3 унції. борошняної
1/2 унції. томат-пюре
4 PT. сукна маси
Сіль і перець

Духовка: 170 ° С; 325 ° F, газ Mark 3, 1-2 годин

Напрямки для коричневого соусу:

Коли ви хочете, щоб деякі коричневим соусом, перше місце кістки з жиром в сотейнику і коричневий в повільній печі. Розтопити капає в каструлі і обсмажити бекон і овочі до золотистого кольору. Додайте борошно і продовжуйте готувати, поки Ру НЕ коричневим. Додати томат-пюре. Поступово рух в бульйон, доведіть повільно до кипіння і додати обсмажені кістки. Напруга від жиру з сотейнику, викопувати відкладень і додати в каструлю. Варити на повільному вогні протягом 1 1/2-2 години, сезон, процідити і використовувати в міру необхідності.

білий соус

Зроблено з молоком і приправлений зеленню, лавровий лист і цибулю шипованих з голубами; потовщений з білим Ру. Напружені, приправлені і використовувати з додатковими ароматизаторами.

Інгредієнти для білого соусу:

1 педик трав
1 лавровий лист
1 цибулина застряг з гвоздикою
2 Pt. молоко
3 унції. масло
3 унції. борошняної
Сіль і перець

Напрямки для білого соусу:

Коли ви хочете, щоб деякі білий соус, тушкувати перший педик трав, лаврового листа і цибулі в молоці протягом 10 хвилин. Розтопити масло в каструлі, додайте борошно і варити протягом 2-3 хвилин без кольору.

Додати молоко поступово і повільно довести до кипіння, постійно помішуючи, кип’ятити на повільному вогні протягом приблизно 10-15 хвилин, поки борошно не приготовлено, і соус потовщений; сезоні. Процідити і використовувати в міру необхідності.