Інструкції про те, як зробити чай есіак

Essiac чай напій, зроблений з кореня лопуха, овець щавель, ревінь індійської і слизькій кори в’яза. Вперше він був використаний канадська медсестра Рене Caisse як засіб від хвороби її тітки. Записи показали, що Essiac був введений у Рені на індійському знахарем, який був, імовірно, її пацієнт, і стверджував, що вона справляє позитивний вплив на певні хвороби. Тим не менш, не знайшовши ніяких істотних підстав для твердження, після ретельного вивчення, він був скасований, як ліки, а в даний час використовується виключно в якості харчової добавки, продаються в багатьох магазинах здорової в твердій і рідкій формі.

Після того, як на ринку в 1970-х роках, у тому числі новий варіант крес-салат, червона конюшина, ламінарія і благословив чортополох був представлений на ринку. Препарати зазвичай варіювати залежно стандартам виробника і дозування можуть бути змінений залежно від потреб людини. Але в цілому, це стандарт, за яким куховарство Essiac чаю заснована на.

Першим кроком є ​​заливка галон без хлору, дистильованої або джерельної води в каструлю і довести до кипіння. Це повинно зайняти близько 9:55 хвилин, залежно від сили вогню. А потім після цього, Ви можете додати півсклянки сушених Essiac Трав’яний чай і нехай вона варити ще хвилин десять. Це залежить від вас, якщо ви хочете додати 3 додаткових чашок для компенсації частини, яка випаровується в процесі. Але якщо у вас є тільки хлорована вода пайків для роботи, то настійно рекомендується піддавати воду нагрівати протягом 15 хвилин, як це було б час, необхідний для хлору розірвати.

Якщо ви хочете, щоб зменшити кількість цього напою, ви можете налаштувати тверді інгредієнти до 4 столові ложки, щоб зробити ¼ чашки Essiac і 2 столові ложки на 1/8 чашки.

У той час кипіння, стежити за тим, що реєстрація сторонам горщик для будь-якого конденсатів і очистити їх вниз. Після повної змішуються, вимкнути вогонь, і нехай сидять чай, накрити, поставити в тепле місце або при кімнатній температурі протягом приблизно 12 годин. На наступний день, розігріти його, поки він не пару. Це повинно знову включати елементи, які оселилися. Після цього дайте йому відпочити знову протягом декількох хвилин, а потім процідіть його, перш ніж помістити його в контейнер банки. Все, що потрібно для забезпечення є рідинами. Відмовтеся від відкладень, коли закінчите. А потім закрутити кришками і поставити в холодильник тоніком. Це повинно дати вам достатньо, щоб пити протягом тижня, так як стандартні добова доза становить 3 унції.

Важливо, щоб ви стерилізувати суду ви використовуєте для зберігання, щоб уникнути забруднення. Ви можете або варити його не нагрівайте й його за допомогою мікрохвильової печі, так що бактерії будуть знищені. Пральні недостатньо. Важливо також, що ви запечатати їх так ретельно, що чай не псується. Ви можете вибрати, щоб пити його теплим або холодним. Їх вплив буде в значній мірі те ж саме. Але якщо ви не хочете, щоб пройти через всю цю проблему, ви можете купити Essiac замість м’яких гелів.