Розум постійно перемішувати

Розум постійно піддаються бомбардуванням з багатьма stumuli, що виходить від зовнішніх і INTERAL джерел. Внутрішньо, я моє тіло бути відчуття голоду або потребують деякі живильні речовини і сигнали цю потребу в мозок, який в свою чергу збуджує розум у деяких дій, щоб спробувати полегшити або зняти роздратування. Якщо людина голодна, або спраглим, то просто виглядає для їжі або що-небудь випити. Є незліченна безліч зовнішніх подразників, які можуть викликати розум бути неспокійним і agitated.It може бути погода, сусідську кішку або собаку викликаючи ракетки, капає раковину. Це може бути телевізор або газету приносити погані новини, які змушують вас відчувати себе безпорадним і самотнім.

Ordnarily, ми просто підлаштуватися під ці стимули, але це насправді не заважає їм робить на нас суб-cosciously. Вони їх сіяти хаос на нашу підсвідомість, і цей тип агітацію набагато більш підступним і набагато важче виявити і вживати заходів проти, тому що це прихований і таємний характер. Ми знаходимо прояви цього виду агітації в мріях і почуттях млявості або нервозності. Психологи і психіатри визнають їх як симптоми набагато глибше значення. Є багато теорій, які пропонуються, щоб спробувати виправити цю ситуацію.

Давні тексти говорять про медитації і в деяких культурах, мрії-контроль, ритмічні танці та молитви. Існує загальна нитка, яка проходить через ці різні методи, і що включає в себе використання розуму в дуже специфічним чином. У мантра медитації розум зроблено повторити певний звук або Мантри і отримати розум зосередитися на цьому звук, що має на значення цього звуку. Багато в чому це практикується йогами і Buddhista і даосів з різними методами в поєднанні з фізичними вправами, щоб принести стану тіла паралельно стану розуму. Асани в йозі приписані, щоб дозволити тілу стати більш тонкими і дати йому можливість налаштуватися на тонкі вібрації, викликані глибокої медитації. Це добре відомо, що організм втрачає паралелізм з miind і духу, коли нехтували і може призвести до серйозних травм.

Дервіші які славляться своїми танцями і вихрова, куди вони йдуть в транс має схожість в практиці африканських і індіанських ритуалів, які служать в подібних цілей. Художня Танці з барабани і гонги, яку грає, можна знайти в багатьох релігійної діяльності різних культур. Вони можуть бути знайдені в ямайських і карибських громадах, які практикують тип ритуалу, який має африканське коріння злилися з християнськими ідеями. Основна тема, яку можна спостерігати в цих практик у втраті свідомості і виходили в глибші шари свідомості багато в чому таким же чином, що медитація це спосіб зануритися в тонких шарів психіки за допомогою мантри .

Молитва є дуже поширеним способом боротьби з зовнішнього життя. Вона включає в себе виклик начальника, божественна сутність і віддавшись волі цієї піднесеної Entity в той час як благальні і ратувала за милість і благословення для себе і своєї сім’ї. Існує збочена форма молитви практикується з метою приведення sicknes, страждання іншого в помсту за образу деяких чи шкода робиться для implorer. У цьому випадку, один молиться темне і зле обличчя, щоб посіяти хаос на своїй наміченої жертви.

—- 0000 —-

Детальніше в блозі парку. Відвідайте ці сторінки:

* Rails привів мене в море
* Як заробити в Інтернеті
* Звичайне життя
* Хі-AAA / xuhs
* Dumaguete
* Аутсайдери світі