екстракт кори сосни та есіак як харчові добавки

Екстракт кори сосни є одним з новітніх інгредієнтів, зроблені з Essiac збільшити свої здорові якості. Спочатку зроблений з кореня ревеню, щавлю овець, слизькій кори в’яза і корінь лопуха, це біологічно активна добавка зараз в даний час змінений для задоволення харчових потреб різних користувачів.

Екстракт кори сосни збирають з морської сосни, яка, як кажуть, містять природні проантоцианидина. Нібито мають антиоксидантні властивості, в даний час вони упаковані у вигляді капсул і продається за тією чи іншої сили. Середземноморських соснових значній мірі рівних виноградних кісточок в якості природного джерела, з додатковим бонусом доступності і стійкості. Див, морська сосна широко культивується рослинного життя в західних і південно-західних Середземноморському регіоні, займаючи більш у Франції, Італії, Іспанії, Португалії та Марокко. В іншому випадку відомий як турецькі сосни, вони коштують від 20 до 35 метрів із стовбурами, які мають діаметр від 3,3 до 6,6 метрів. Кору характеризуються бути товсті, листкове, глибоко тріщинуватою і оранжево-червоний. І його листя товсті і довгі, часто парні та блакитно-зеленого кольору.

До використовуються для оздоровчого причин, Середземне сосна застосовується виключно для теслярських і був одним з популярних деревини в цьому районі. Було також розглядатися як декоративне дерево через його цікавої форми. Але в 1951 році, французький дослідник Жак Masquelier виявили рахунки дослідник на ім’я Жак Картьє, який був у змозі повністю змінити дефіцит вітаміну С серед своїх чоловіків з індіанськими чай, зроблений з кори дерева. Він вивчав цю претензію і наткнувся на європейських прибережних сосон який справив значна кількість проантоцианидина, катехіни, флавоноїди і фенольні кислоти – речовини, які потім будуть знайдені в натуральні добавки оброблені з виноградних насіння і часник, щоб назвати декілька.

Клінічні випробування для фактичного ефекти екстракту соснової кори все ще знаходяться на поточних і спекуляцій на його позитивний вплив на кровообіг спливли. Це, поряд з його антиоксидантними властивостями, зробила звук додаток до вже поживні складові Essiac.

Тепер, просто хотів уточнити, Essiac вперше приїхав у світ в 1920-х, коли канадська медсестра використовував його, щоб зняти кілька пацієнтів ряду захворювань. Дізнавшись, що у нього немає певного внеску в оздоровчі та відновлення, він був знижений на посаді від медичного лікування, щоб напій здоров’я і був виготовлений і розповсюджений як такої 1970-х років. На сьогоднішній день існує 8-трав’яний чай варіанти доступні для тих, хто хоче додати харчуванні. Крім вищезазначених складових, цей новий продукт також включені крес-салат, благословив чортополох, червона конюшина і ламінарії. Окремо вони відомі і визнані розширити різні фізіологічні поліпшення певних умов. Але разом, досі не дослідження вказує, що вони можуть остаточно вилікувати конкретне захворювання.

Essaic поставляється в чай ​​і формі капсул, щоб враховувати різні переваги користувача. Як і хвойного екстракту дерева, він також продається на різних пакетів і, отже, дотримуватися різних стандартів процедури. Перш, ніж взяти їх обох, він повідомив, що користувачі піддаються фізичному перевірки першого і звернутися до медичному експерту з питання про доцільність намірів. Є деякі протипоказання до споживання, які повинні бути прийняті серйозно для того, щоб запобігти розвитку небезпечних для життя захворювань.