живу і концепцій різних галузей йоги

Історія Хатха Йога: історія хатха-йоги йде корінням в п’ятнадцятому столітті, коли Йоги Індії Swatmarama, мудрець в ті часи, представив його як форму “сходах до вершин” раджа-йоги, яка є підготовчим етапом фізичної очищення, що робить тіло придатним для практики вищою формою медитації. Хатха-йога також відомий називатися “Хатха-Відья”, а слово “хатха” являє собою поєднання слів: “га”, що означає сонце “тха”, що означає місяць і, як кажуть, щоб звернутися до Prinicipal “нада” або енергетичні канали тіла і повинна бути повністю працездатною і досягти стану “дх’яна” або певний аспект медитації.

Деякі люди можуть зв’язати, що витоки хатха-йоги, яка сходить у десятому або одинадцятому столітті з Goraknath, йог в ті часи. Тим не менш, найстаріший текст про хатха-йоги є хатха-йоги прадіпіка на йогу, Йоги Swatmarama. У тексті говориться, повинні бути взяті зі старих писань санскриті та особистого досвіду йог йогіна себе. Текст оповідає про shatkarma, асана, пранаяма, чакри, кундаліні, бандхи, Крійі, Шакті, нада, і мудрі та інші.

Концепція Хатха-йога: загальна концепція традиційної хатха-йога являє собою цілісний шляху йоги, що складається з моральної дисципліни, фізичних вправ, контроль дихання і медитації. Хатха-йога, яка широко практикується і популярною в західних країнах в основному складається з “асан” або пози і інші вправи.

Хатха-йога є лише однією з двох понять йоги, яка концентрується на фізичну культуру і інші йога раджа-йоги, але обидві ці називаються Аштанга йоги. Основною відмінністю є те, що раджа-йога концентрується більше на “асан” або пози, щоб отримати тіло готове до тривалої медитації, яка концентрується в основному на медитативний “асана” позах. Хатха-йога, з іншого боку концентрується на баланс розуму і тіла за допомогою фізичних вправ, контрольоване дихання і заспокоїти розум з допомогою медитації і просто відпочинку.

Різні позиції або пози рекомендовані практиків, щоб допомогти зменшити або уникнути проблем зі здоров’ям, починаючи від запору від раку. Було сказано, що це допомагає зменшити стрес, тиск і інші психічні побоювання, що люди сьогодні часто піддаються впливу.

історія карма-йога

Карма-йога також відома як буддхи-йоги або “дисципліна дії” зосереджений на вченні Бхагавад Гіта, священний санскрит Письма індуїзму. Один з чотирьох стовпів йога, Карма-йога концентрується на дотримання боргу (дхарма), залишаючись при цьому відділяється від нагороди. Вона стверджує, що людина може досягти мокші (спасіння) або любові до Бога (бгакті), виконуючи свої обов’язки самовіддано заради задоволення Всевишнього. Карма-йога є невід’ємною частиною багатьох похідних видів йоги, таких як Натья йоги.

Концепція карма-йога

Слово Карма згадується від санскритського Крі, що означає “робити”, у своєму найбільш загальному сенсі карма означає просто дію, а йога перекладається як союз. Тому карма-йога буквально перекладається як шлях об’єднання через дію. Він описується як спосіб дії, мислення і готові, за якими діє відповідно до свого боргу (дхарми) без розгляду особистих егоїстичних бажань, симпатій чи антипатій, тобто діє, не будучи емоційно до плодів рук своїх.

У разі Арджуне в гіті, це в перекладі на його бої на зустрічну війни відстоювати праве діло у відповідності зі своїм боргом, як воїн, навіть якщо з співчуття, він не хотів, щоб бій з його родичами і вчителями на з іншого боку.

Тоді Крішна продовжує розповідати як Арджуна повинен здати плоди своїх дій (хороший чи поганий) до себе (як Верховною Особистості або аватара):

Крішна описує, що виділив роботу без очікування, мотиви, або очікування його результатів очищає розум і повільно робить окремі підходять, щоб побачити цінність розуму. Він стверджує, що не варто залишатися на самоті зовнішніх або бездіяльним, для того, щоб практикувати духовне життя, зі станом дія або бездіяльність визначається тільки в розумі.

Для того, щоб досягти досконалості життя, Крішна описує важливо контролювати всі психічні бажання і тенденції, щоб насолодитися плотських задоволень. Практика карма-йоги в повсякденному житті робить окремі підходять через дію, медитація і відданість відточувати своє міркування, розвиток інтуїтивного харчування набуття знань і перевершити самого розуму.

Історія раджа-йога

Раджа-йоги також відомий як класичної йоги або просто йога є однією з шести ортодоксальних (Астіка) шкіл індуїстської філософії, описуваної Патанджалі в Йога Сутра. Він також іноді називають? Анга (вісьма кінцівками) йогу, тому що є вісім аспектів на шлях до якого треба бути присутнім. Раджа-йога пов’язана насамперед з вирощуванням заперечуєте проти використання медитації (дхьяна) знайомству ще на один з реальністю і, нарешті, досягти звільнення.

Термін йога раджа ретронім, введений в 15 столітті Хатха-йога прадіпіка диференціювати школи з йога-сутри з нового ток хатха-йоги.

Концепція раджа-йоги

Раджа-йога в основному займається з розумом. Розум традиційно сприймається як «цар» психо-фізичної структури, яка робить свою ставку (або ні один не зрозумів, що це). Тому що відносини між розумом і тілом, тіло повинно бути «приручені» спочатку через самодисципліну і очищається за допомогою різних засобів (див. хатха-йога). Хороший рівень загального стану здоров’я та психологічної інтеграції має бути досягнута до більш глибоких аспектів йоги може бути продовжена. У людей є всі види залежностей і спокуси, і вони перешкоджають досягненню спокійній дотримання (медитація). Через стриманість (яма), такі як целібат, утримання від наркотиків та алкоголю та уважне ставлення до своїх дій тіла, мови і розуму, людина стає добре практикувати медитацію. Це ярмо, яке ставить одним на себе є альтернативним значення слова йога.

Сутри Патанджалі почати з заявою йоги Чітта-VTTI-ніродха (1.2), “йога обмежує коливання розуму”. Вони Приступити до докладним, яким чином розум може створити помилкові ideations медитації і виступати на реальних об’єктах, які процес, як мовиться, призведе до спонтанного стані спокійного розуму, “Nirbija” або “без кісточок держава», в якому немає психічного об’єкта у фокусі. Практики, які служать для підтримки для окремих можливість перевірити цей стан можна вважати раджа-йоги практики. Таким чином раджа-йоги включає в себе і відрізняється від інших форм йоги, заохочуючи увазі, щоб уникнути роду поглинання в нав’язливих практиці (у тому числі інших традиційних йогічних практик), який може генерувати помилкові психічні об’єкти. У цей кут, Раджа Йога “королем йогів”: всі йогічних практик розглядаються як потенційні інструменти для отримання кісточок держава, саме вважається першою точкою в пошуках, щоб очистити карму і отримати мокші або нірвани. Традиційно, школи йоги, які називають себе “Раджа” пропонують студентам поєднання йогічних практик і (будемо сподіватися) цієї філософської точки зору.