Йога високий кров’яний тиск (гіпертонія)

Для управління вашої гіпертонії, є два ефективних вправ йоги, які допомагають знизити кров’яний тиск:

перевернутий йоги

Перевернутий йога змінює дією сили тяжіння на тіло. Найглибші зміни, викликані Перевернутий Йога у зверненні. У перевернутих поз, ніг і живота розміщений вище, ніж серцем.

Подовження вгору через ноги і тримати їх дуже активним, щоб ваш хребет відкривається і весь організм активно бере участь в позу.

Однією з причин цього є просто тому, що сила тяжіння буде скасовано, і венозного повернення стає значно більше.

Як правило, м’язи гомілки і інших скелетних м’язів в нижніх кінцівках повинні скорочуватися для того, щоб перекачувати кров unoxygenated і відходи назад до серця по венах.

У перевернутих поз, сила тяжіння змушує кров текти легко назад по венах, і це приносить кров’яний тиск у ногах до мінімуму. Цей ефект дає в скелетних м’язах можливість відпочити.

У Перевернуті пози, дренажу крові і відходи від нижньої частини тіла назад до серця збільшується, і розладів, таких як варикозне розширення вен і опухлі щиколотки з полегшенням.

ритмічне дихання

Настав час дізнатися про дихання, тому що вдих і видих має право живлять тіло і заспокоїти розум.

Не тільки будь-який старий дихання зробить. Якщо ви схожі на більшість людей, ви берете неглибокі вдихи, тягнути в животі, коли ви вдихаєте і порожнім не буває легких вуглекислого газу, коли ви видихаєте.

Ось фізіологічне пояснення: Довгі, повільний вдих більш ефективні, ніж короткі, швидкі.

Для того, щоб в хорошому диханні, легені повинні спочатку бути в основному порожнім. Таким чином, ключем до ефективного диханню полягає в видиху повністю. Повний видих починається з верхньої частини грудей, переходить до середини грудей і закінчується посилення м’язи живота.

Тільки після гарного видиху може ви малюєте в хорошому повні легені повітря, збагаченого киснем вашої крові необхідно для живлення клітин.