легкий рецепт – полуничний пиріг

Починаючи з весни, нарешті, тут, начебто (йшов сніг тут, в Денвері в день Пасхи, зітхання), я думав, я хотів би поділитися одним з моїх улюблених рецептів полуниці з вами. Це досить простий рецепт, який навіть не вимагає ніякої випічки. Початку до кінця, вона займає близько 20 хвилин. Як я роблю у своєму випічки сайт, я збираюся поділитися з вами тут історію за рецепт.

вершковий сир полуничний пиріг

Полуниця моїх улюблених фруктів. Я завжди мати їх поруч, коли вони вступають в сезон навесні. Це завжди викликає спогади про збираюся збирати ягоди з моєю родиною в літній час. Ми всі купу в автомобілі з відра і відра морозива, бажаючи покуштувати свіжих ягід влітку. Ми пішли б в одній з прилеглих ферм ягоди, які були акри і акри ягід. Я пам’ятаю це здавалося таким величезним для мене як дитина, і я не міг повірити, скільки рядків на ряди на ряди були. Всі ми діти, звичайно, закінчив тим, що їв стільки ж ягід, як ми обрали. Там немає нічого, що є в тій же мірі, як аромат свіжої полуниці з поля, теплий з сонцем. Змушує мене хотіти піти вистежити місцевій фермі ягоди, тому я можу поділитися, що пам’ять з моєю дочкою!

1 упаковка (8 унцій) ароматом полуниці вершковим сиром
1 пакет (3,4 унцій) зі смаком ванілі пудинг
2 склянки холодного молока
1 (6 унцій) готове до використання крекеру Грема кірка пирога
1 пінта полуниці

Підготуйте ванільний пудинг згідно з пакетом напрямках. (Помістіть суміш пудингу і молоко в миску і збийте протягом 2 хвилин.) Дозвольте йому встановити протягом 5 хвилин. Я зазвичай використовую цей час, щоб почати промивку та різання полуниці. Як правило, я просто скоротити їх удвічі для цього рецепта. Як тільки пудинг встановила, помістіть вершковий сир у середнього розміру миску і змішати з електричним міксером протягом 30 секунд на низькій швидкості. Додати пудинг вершковий сир і перемішують протягом приблизно однієї хвилини на низькій швидкості. Покладіть суміш у кірку пирога і покласти його в холодильник на 10 хвилин. Продовжити пральних і різання полуницю в той час як пиріг в холодильник. Помістіть полуницю у верхній частині пирога. Зберігати будь-які залишки в холодильнику.

Насолоджуйтесь навесні (і ваші пригоди ягід)!

щасливі випічки!