південного плантатора напій

Кубинський Presidente

½ постріл ромом
½ постріл французького сухого вермуту
1 чайну ложку сиропу Гренадін
1 тире Кюрасао

Ром першої в барі келих, то вермут, Кюрасао, і сиропом. Покласти в лід. Перемішати (Не трясти). Після проціджування в обслуговуючій скла, додати шматок апельсинової кірки.

Це напій для тосту кубинської “Presidente” (хто б він не може в даний момент). П’янкий салют для голови нації. Можна відзначити, що деякі вважають за краще, щоб їх Presidente з гренадін тільки й без Кюрасао.

Новий Орлеан Presidente

1 столову ложку сиропу Гренадін
1 постріл рому
1 столову ложку апельсинового соку

Струсити з льодом, у великій кількості тріщини чудово, і процідіть в келих для коктейлю.

Американський Presidente

1 маленький постріл рому
1 маленький постріл французького сухого вермуту
1 лимонного соку тільки
1 тире Кюрасао
1 деш сиропу Гренадін

Дійте з кубинським Presidente і падіння коктейльна вишня в келих для коктейлю перед напружуючи суміш. Абсорбуючі каботажне судно найкраще для служіння з цим коктейлем.

Сьогодні кілька марок рому, зроблені з патоки цукрової тростини Луїзіана, знаходять користь, навіть серед тих, хто довгий час вважали, що ром, щоб бути хорошим, має виходити від Куби, Ямайки, або Пуерто-Ріко.

грог

2 стопок рому
води
лід

Налити ром в 8 унцій склянку, додати лід і залийте до країв водою. Перемішати. Пити.

У старі часи в Луїзіані, особливо в цьому розділі врегульовано британських, ірландських, шотландських і піонерів, напій у великій милості називався “грог”. Він був зроблений з локально переганяли “TAFIa” або ром, і був розлитий британськими власниками плантацій району Feliciana як дешевий але потужним напій рабів, які працювали на бавовняних полях.

Багато посилання на напій можна знайти в рваних документів, написаних в часи іспанського панування. Вона була створена в них вниз як “Mezcla DE AR-guardiente Con Agua”.

У 1753 році французький Нового Орлеана знав ром як «плавучий якір” (вибачте дешеві чи товар) і, в той час він був відомий як TAFIa, його ще називали, “guildive” (божественний бродіння), а “де-ві Сукре,” означає “цукор коньяк.”

Назва “Грог” була взята з “grogram,” матеріал грубої текстурою, зазвичай з верблюжої вовни, використаних у виробництві плащів. Призначення відбулося наступним чином: в 1740 році адмірал Едвард Вернон щедро розбавляють водою ром він служив моряками на борту свого фрегата. Це був звичай адмірала носити плащ grogram в погану погоду, і з цієї причини смол називали його «Старий Грог” за спиною.

Негайно його смол глузливо називають ослаблених напій “грог”, а назва залишилася протягом століть, в якості свідка “магазин грог”, також “п’яний”, вказуючи, нестійка хода, яка слід занадто ліберальним вибірки духів.

плантатора удар
2 шматки цукру
1 тире Peychaud гірке
1 сік лайма тільки
1 великий постріл води
2 великих стопок рому

Удар плантатора вимагає високу склянку. Вичавіть сік лайма на цукор. Додати настоянки, вода, і два повних стопок рому; заповнити склянку з голеними або подрібнений лід. Фраппе добре з довгими ручками барною ложкою. Просіяти трохи мускатного горіха на вершині чи тире червоного перцю, якщо ви не заперечуєте укус і виконують свої функції на пісковику каботажне судно.

Південної плантатора було щось там! Якщо ця людина розміру напій дійсно були частиною життя плантатора на південному плантації, було більше в його звичайної, ніж ватяні кульки, цукровий очерет, раби, і потомство. Як ми все це час стверджував, старий добрий патоки цукрової тростини Ром був очікування плантатора, незважаючи на традиційні казки величезного споживання віскі Мононгіела червоним.