Йога – поліпшити своє дихання

Йога є давньої дисципліни, яка охоплює все тіло і розум і дихання є сполучною ланкою між ними. Таким чином, щоб правильно виконувати йогические вправи потрібні, щоб навчитися мистецтву дихання яких призведе до повної фізичної і психічної релаксації і баланс.

Йога практикується протягом багатьох століть, щоб покращити загальний стан здоров’я і благополуччя людини. Зі стресом, ми ставимо наші тіла через на щоденній основі, це добре, щоб знати, що є вихід з положення.

Щоб отримати максимальну вигоду від практики йоги, ми повинні навчитися дихати правильно, використовуючи все наше ємність легенів, а не тільки невелика частина наших легенів.
Коли ви дихаєте з усвідомленістю ви стали краще розуміти ваше фізичне тіло і ваш душевний стан. Ви отримаєте багато переваг, таких як:

1) За дихайте повільно і глибоко ви дозволите більше кисню, щоб потрапити у ваше тіло, особливо в мозок.
2) Він буде зняти напругу і стрес.
3) правильне дихання допоможе зменшити відходи і токсини.
4) Це поліпшить травлення.
5) Це поліпшить вашу концентрацію.
6) Це допоможе вам думати в більш позитивному ключі.

Крім глибокого черевного дихання, яке є досить простий у вивченні і розслабляючий, є багато інших типів дихання. Деякі з них можна зробити за своїм розсудом після навчання у кваліфікованого вчителя йоги, але деякі з них слід завжди робиться в присутності вчителя йоги.

Глибоке черевне дихання найкраще робити лежачи на спині на йога килимок в добре провітрюваному приміщенні. Підтримування вашої закритими очима спостерігаємо природне дихання, зростання і падіння на мить. Тоді починають подовжуватися вдиханні і поглиблення видиху. Почнете помічати ритмічний зліт і падіння живота і відчуття повного розслаблення.

Поперемінне дихання ніздрів без збереження легко можуть бути освоєні, але з додаванням затримки дихання повинно бути зроблено під належним керівництвом вчителя йоги. Він має деякі протипоказання здоров’я ласка, перевірте його, перш ніж намагатися його.

Капалабхаті є більш енергійній формі дихання, допомагаючи, щоб порушити вашого тіла. Це добре, щоб дізнатися про це від кваліфікованого вчителя йоги, перш ніж намагатися виконати її на свій розсуд.

У деяких випадках дихальні вправи не слід робити:
1) Якщо у вас виникли якісь проблеми з диханням.
2) Безпосередньо після прийому їжі.
3) Якщо ви знаходитесь в депресії.

Пам’ятайте: Дихальні вправи може бути шкідливим для вашого здоров’я, якщо зроблено неправильно!