Плити огляд для Britannia діапазон лінії Е

Подвійний плити паливо, які доступні в розмірах 90 см і 100 см, оснащені рейтинг енергетичної ефективності B і обробка з нержавіючої сталі. Який би розмір плити ви зважитеся на лінії в діапазоні Britannia E, у вас буде вибір кольорів-нержавіюча сталь або глянсовому чорному, обидва з яких буде легко вписуються в околицях сучасної кухні.

Лінія Britannia діапазоні E забезпечує споживача з двома печами, який відмінно підходить для великих сімей і для розваги гостей. Обидві печі пристрій, що є частиною електричні грилі і склопакети прозорих дверей і внутрішнє освітлення духовки так що ви можете легко побачити, як добре, що смажена йде уздовж, навіть не відкриваючи дверцята духовки.

Йдете Ви для плити розміром 90 см в лінію Britannia E діапазону або 100 см, духовку, щоб ліворуч буде 60 см завширшки. Це дев’ять функція включає в себе електричну піч дуже розумний швидкий старт системи швидкого підігріву, так що ви можете отримати з підготовки і приготування їжу, не чекаючи двадцять хвилин духовку нагрітися.

Ліва печі також поставляється з повністю автоматичною програміст і щохвилинного так що більше не зруйнував їжу.

Якщо ви вирішите, що 90см Britannia лінія E плита для вас, піч на праві плита буде 30 см завширшки. Ця піч має тільки чотири функції порівняно з дев’ятьма ліворуч печі. Тим не менш, у нього є гриль, так що ви можете рожні ваше м’ясо, якщо ви уявляєте собі трохи різноманітності. 100см Britannia лінія E плита має такі ж характеристики, що й плита 90 см, але це трохи більше, на відстані 40 см завширшки.

Так само, як близнюк піч, подвійне паливо Britannia лінія E також має діапазон газової вручений панеллю. Плита має електронне запалювання зробити ваш досвід приготування їжі безпечніше, оскільки немає відкритого полум’я необхідно, щоб запалити газ. Безпечніше все ж, газ плита включає в себе три чавунних каструль для зменшення витоків та пристрої пропажі полум’я доступні, якщо ви хочете, щоб вони в якості додаткового обладнання на вашому Britannia плита Рядок E.

Як і все, що я вже згадував вище, лінія Britannia E діапазоні плити поставляється з регульованими ніжками для вашої зручності. З екологічної точки зору, цей діапазон може бути перетворений в СНД, якщо ви стежиш за свій вуглецевий слід.

Британія була створена в 1985 році і була однією з перших компаній, щоб представити Плити в Сполученому Королівстві. Бізнес почався з дуже невеликою групою і його, так як неухильно зростає, що призвело до їх переїзду в більш просторе приміщення в 1999 році – Britannia будинок.

Є вже більше п’ятдесяти чоловік, зайнятих на свої головні офіси і у них є наші власні поставки та монтажу команди, а також велика кількість сервісних інженерів, щоб забезпечити хорошу підтримку клієнтів. 2 роки гарантії пропонує частин та безпеки праці. Заснована в Блекпул, з ними можна зв’язатися через їхній сайт.