елегантний і простий італійською шинкою і сиром

Щоб насолодитися смаком хорошого життя, не витрачаючи занадто багато часу на кухні, зробити його простим, але використовувати високоякісні інгредієнти.

Наприклад, на легку вечерю за кілька хвилин, кинути чіткий зелень салату з шовковистим смужки соковитою прошутто ді Парма ® і стружки Парміджано Реджано ® сиром і скропити бальзамічним теплий вінегрет.

Обидва, імпортовані з Італії, прошутто ді Парма і Парміджано Реджано легко доступні в багатьох супермаркетах, продовольчих магазинах спеціальності та італійські бакалійні лавки. Шукайте Парма корону на шинку в прилавку гастроному або на імпортовані пакети presliced ​​прошутто ді Парма. І переконайтеся, що ви отримуєте Парміджано Реджано, дивлячись на назву, викладені в контактний точки на шкірці сиру. Якщо замінити вітчизняну продукцію для цих всесвітньо відомого італійського імпорту, результати просто не буде те ж саме.

Прошутто ді Парма і

Парміджано Реджано салат з теплим бальзамічним вінегретом

6 чашок змішаної зелені салату, розірвалася крихітні частини

3 унції тонко нарізаного прошутто ді Парма розрізати широкі смуги (близько 1 склянки)

3/4 чашки злегка упаковані Парміджано Реджано стружки * (близько 11/2 унції)

1/2 чашки підсмажених кедрових горіхів

1/4 чашки тонко нарізаного червоного цибулі

1 склянка злегка упакованих свіжого листя базиліка, розриваючись

1/2 чашки пляшках бальзамічний вінегрет салату

У великій мисці, злегка кинути зелень з прошутто ді Парма, Парміджано Реджано, кедрові горіхи, червоний лук і базилік. Вилийте бальзамічним соусом у мікрохвильовці чашку і мікрохвильову піч тільки поки тепло, близько 30 секунд. Розділити салат між чотирма пластинами; дощ бажану кількість одягу по салату. Подавати відразу ж.

Вихід: 4 порції

* Потягніть овочевий ніж через клин Парміджано Реджано зробити стружку.

Прошутто ді Парма та сиром Парміджано Реджано є необхідними елементами в цій чудово простий салат.