зігрітися і відпочити з втішним гарячих напоїв молока

Усім нам дуже сподобалося гаряче какао, як діти і багатьом вона як і раніше фаворит, коли крадіжка декількох хвилин, щоб розслабитися, особливо в холодні зимові місяці. Ось два парним молоком напої, які виходять за рамки гарячого какао запропонувати багаті аромати натхненні два класичних тортів-литої шоколадний кекс і полуниця пісочне.

Легко приготувати, ці напої радувати дітей і дорослих у рівній мірі. І вони є відмінним способом, щоб насолодитися всіма перевагами здорового молока, в тому числі кальцій. Розплавлений шоколад пиріг Гарячий молочний напій викликає в уяві глибокий багатство теплий шоколадний кекс з шар за шаром шоколадним смаком. Полуничний торт Гарячий молочний напій нагадує фруктовими смаками полуниці в парі з просто-запечені, із запахом мигдалю бісквіт. За допомогою цих двох гарячих напоїв молока ви дійсно можете мати свій шматок пирога і ковток його теж.

Ці гарячі напої молоко можна приготувати в домашніх умовах протягом декількох хвилин з використанням або мікрохвильовій печі або каструлю. Ви можете використовувати будь-який вид молока цілому, зниження жиру, з низьким вмістом жиру або знежирені. Для дорослої версії, додайте ваші улюблені лікеру або коньяку.

Каліфорнія є провідним виробником молока нації, а також виробляє більше масла, морозива, йогуртів і знежиреного сухого молока, ніж будь-яке інше держава. Держава є другим за величиною виробником сиру, яка доступна під національно Real Seal Сир Каліфорнії.

литий шоколадний кекс

гарячий напій молоко

Вихід: 1 порція

8 унцій знежиреного (2%) молочний шоколад

2 столові ложки шоколадного сиропу (темний або напівсолодке)

Шоколад збиті вершки

Шоколадною стружкою або бризкає

1. У невеликій каструлі змішайте молоко і сироп на середньому вогні, помішуючи. Будьте обережні, щоб не дати йому кипіти. Налийте в скляний кухоль.

2. Кращі напої з готовими шоколад або збиті вершки змішати дві столові ложки какао-порошку в 1 склянку регулярні збитими вершками. Посипати збиті вершки з шоколадною стружкою або бризкає.

Полуничний торт

гарячий напій молоко

Вихід: 1 порція

8 унцій молока, нежирного (1%), зниження жиру (2%) або ваш вибір

1 столову ложку полуничного сиропу

2 столові ложки мигдалевого сиропу

1 столова ложка полуничним соусом (морозиво доліва)

Збиті вершки

1 свіжої полуниці, нарізаною

1. У невеликій каструлі змішайте молоко, сиропи і соус на середньому вогні, помішуючи також включити полуничним соусом. Будьте обережні, щоб не дати йому кипіти. Налийте в скляний кухоль.

2. Зверху збиті вершки і шматочки полуниці.

Мікрохвильова піч Метод: Комбінат холодного молока, сиропів і / або соус в мікрохвильовій печі або скляний кухоль і добре перемішати. Мікрохвильової печі протягом 30 секунд і дотримуйтесь інструкцій для гарніру.

Цей гарячий напій схожий на шматок литий шоколадний кекс виливають у чашку.