йога стилів, як відомо в західних країнах

Знаючи про ці стилів розвивалися б дуже корисно для тих, хто починає займатися йогою. Найбільш популярними є хатха, кундаліні, аштанга і Бікрам, серед багатьох інших.

хатха-йога

Також відома як Хатха-Відья, Хатха виникло в 15-му столітті в Індії в якості підготовчого етапу в очищенні тіла для більш високої медитації.

“Хатха” походить від поєднання «Ха» і «ТХА”, що означає сонце і місяць, розглядається бути істотним шляху енергії тіла і яке має бути повністю оперативні для досягнення стану розширеної медитації. Одне з визначень “хатха” на санскриті сильним. Хатха-йога є стиль, який найбільш ототожнюється з йоги в західних країнах і найпопулярніші для свого фізичного і психічного переваги. Хатха-йога класу зазвичай фокусується на традиційні асани або пози і деякі дихальні техніки. Це було б гарний вплив йоги для початківців у той час як він / вона все ще робить його або її темпі.

Кундаліні йога

На відміну від інших стилів йоги, кундаліні застосовує інші пози і дихальні техніки. Дана модифікація спрямована на досягнення більш високого рівня обізнаності біжучий енергію через чакри тіла. Книги з кундаліні-йоги показує, що це “приховані духовний потенціал організму.” Енергія символізується кручений змії біля основи хребта.

Медитація під час Кундаліні йога має chantings під час його виступу. Дихальні вправи складаються з потужних видихів через ніс і самі позиції робляться сидячи.

Аштанга йоги

Аштанга ходи надходять і більш точним в той же час, на відміну від хатха. Інформація про рух Аштанга така, що послідовність положень така, що кожна зміна на одному диханні. Це координується вдих-рух називається Віньяса які регулярно практикуючі можуть виконувати досить швидко. Стимулювання потові залози є життєво важливим для цієї йоги стиль, тому що піт сприяє видаленню токсинів і, таким чином, відбувається очищення від шлаків. Швидкого і безперешкодного дії також сприяти циркуляції крові. Ця йога стиль найкраще підходить для тих, хто вже знайомі з різних асан.

Бікрам йога

Бікрам йога ідеально проводити в кімнаті, яка становить 105 градусів за Фаренгейтом, а 40% волого. Загальний термін для цього стилю є «гарячою йогою». Тепла має важливе значення для захисту розтягування м’язів, забезпечуючи поліпшену серцево-судинної тренування. Він також очищає кровообіг і видаляє токсини з тіла. Оскільки існує високий рівень температури і вологості, йога новачки повинні кращі прийти в клас добре зволоженою.

інші стилі

Інші модифікації стилів йоги розробили, серед них Lyengar йоги, в якому працюють ремені для полегшення вирівнювання тіла. Є також Шівананди, який складається з співу, медитації та практики і вегетаріанські Вінійогі, стиль, який так персоналізовані що асани у відповідність до вимог практикуючих. В даний час, є і стилів йоги для дітей, для вагітних жінок, для зниження ваги і т.д.