медитація, йога і Occidental медицині

Йога дисципліни – століттями – у наш час актуальні як ніколи, вона надає кошти для боротьби з відсутністю внутрішньої рівноваги, що фактична ритм життя так часто индуктирует.

Для великого числа захворювань є психосоматичними походження вже в більшій частині прийнято, особливо в психологічній і психіатричній практиці.

Часто стверджувалося, дуже тісний зв’язок між психічними компонентами та симптоми захворювань в гінекології, і в більшості випадків є достатнім ображати відносини між психічними компонентами і симптоми вирішити обвинуваченого турбує. Для цього він часто цілком достатньо, щоб мати справу з проблемами, які виникають в процесі діалогу.

Забезпечення людини, що її біди не вважає з органічного зміни, але з модифікацією функціональних органів, індукований ймовірність від свого способу життя, відкриває вже заново можливість її ставитися до свого тіла.
Очевидно є рівняння “розуміючи – відновлення” не завжди, що відразу і найголовніше, якщо такі турбує більш старою датою, це довга робота розблокування пов’язані, перш ніж людина може Refind його втратив рівноваги.

Перевага Хатха-йога та її вправи, щоб дозволити нам отримати володіють всього нашого тіла, яке є результатом, який йде більш широко розчинення тільки хвороби.

Як син західної науки, я намагався знайти виправдання терапевтичні результати, отримані від йоги, для цього я вивчив “чакри” (центри енергії) для кожного йога позиції, шукаючи нервову пунктів, які беруть участь і стимулюватися через Особливо поза йоги яких тіло приймає в таких асан автора.

Упевнений, що це не науковий досліджень, але я сподіваюся, що він викликає скептично до великої відображення можливість «самозцілення», що знаходиться всередині нашого тіла, визнав, так як тисячі років, і знехтувати і враховувати або ігнорувати в західній півкулі з занадто багато часу.

Для зрозуміти, як поза йоги діє, у нас є перший знати Чакра (центр енергії), які вона стимулює. Chakra’s-буквальне значення “колесо” – є психофізично центрів нашого тіла. У нас дуже велика частина їх повністю перетнув наш організм від маленьких каналів конвеєра енергії (Наді), і деякі з них ми маємо в нашому астральному тілі.

Основні чакри шість, з яких спинного товстої кишки є центральною віссю (Sushumma), і два другорядних.

На базі нашої крижів знаходиться чакра “Муладхара”, який у зв’язку з sacralis сплетення і ганглії куприкова впорядковує Ніжки, функція виділення і пологах, стимулює мовне спілкування і регулює нюхової модальності.
На рівні вульви (статевий член база) знаходиться чакра
“Свадхістана”, він командує в зв’язку з яєчником сплетінь матки (насіннєвий) яєчника, попереку, надниркових залоз і нижній частині живота, ніг і смакові модальності.

Чакра “Манипура” знаходиться неподалік нашого пупка; він контролює у відношенні з сонячного сплетіння шлунка і кишечника; управляє перетравлення і засвоєння, і пов’язана з менструальним циклом і впливає на візуальному сенсі.

Праворуч від “Манипура”, ми знаходимо “Сурія” Чакра (невеликий центр Сонця), командуючи функції печінки, а з лівого боку “Манипура” розташований “Чандра” Чакра (невеликі центру Місяця ), яка акта на підшлункову залозу і селезінку.

У грудному відділі, розташованому прямо за серце Чакра “Анахата”. Він регулює і контролює у відношенні з сплетення cardiacus функції вилочкової залози, тактильні відчуття, статевий член і кровообіг, дихання, як deglutination та опорно-рухової системи.

Розташований на основу шиї є “Вішудха” Чакра, що у зв’язку з сплетення глотки пов’язано з щитовидною залозою і управляє слуховий модальності, шкіри, порожнини рота і дихання.

У голові (у центрі між очей коричневий), розташований “Аджна” Чакра пов’язана з гіпофізом (гіпофіза).

Здійснюючи хатха-йоги, один або більше з цих чакр стає стимулюється, в базі різні пози (асани в), і таким чином створює необхідну енергію для правильного функціонування органів, які відповідають центрів.