огляд історії йоги

Ми, можливо, практикували йогу протягом досить довгого часу, але щоб зрозуміти це краще, ми повинні дивитися далі у своїх джерелах і коренях. Огляд з йоги історії допоможе нам цінувати традиції йоги краще. Хоча, деякі дослідники кажуть, що йога від вже в першій індійської цивілізації, немає ніяких доказів цього.

Йога Історія має сліди в деяких індійських релігій. В індуїзмі, шаманізм, джайнізму і буддизму йога означає духовну дисципліну. Самий ранній ознака практики йоги можна побачити в шаманізм. Обидва йога і шаманізм має аналогічні цілі, які зосереджені на зусилля, щоб поліпшити стан тіла і розуму. Ще одна схожість у них обох є в тому, що вони намагаються поліпшити загальний стан здоров’я кожного члена. Однак це не означає, що займатися йогою, це ввести нову релігію. Йога для всіх і є універсальним. Незалежно від того, які ваші переконання, ви можете займатися йогою.

Йога Історія також залишила деякі тверді ключі або натяки, як за артефакти і документи зображують пози йоги. Після ретельного вивчення, дослідники з’ясували, що ці пункти, датується 3000 р. до н.е.

У найстаріший існуючий текст, Ріг-веде, є докази того, що він використовує деякі принципи йоги. Ріг-Веда збірник гімнів, які включають молитви за божественну гармонію і велику істота. Ріг-Веда священне писання брахманізму, що лежить в основі наших днів індуїзму. Він також містить найстаріших відомих йогічних навчань.

Під час брахманізм, практика йоги в даний час широко використовуються ведичні люди або Веди послідовників. Це ясно частиною йоги історії. Веди послідовники покладаються на виділеному ведичної йоги, щоб допомогти їм жити в божественної гармонії.

Пізніше, практика відчуває більший стан свідомості поліпшується традиції Упанішад. У 6 столітті до н.е., буддійські принц вивчав йогу і досяг просвітління у віці до 35 років. Він тепер відомий як Будда або просвітлений. На 5-му столітті до нашої ери, йога Писання було створено і відоме як Бхагавад-Гіта або пісню Господню. Цей вірш повністю присвячений йозі і включає в себе деяку інформацію йозі історії, яка говорить нам, що вона вже була давня практика, ще до створення Бхагавад-гіти.

Створення Йога Сутри знаменує класичний період історії йоги. Він визначає і стандартизує класичної йоги. Виходячи з цього, ми можемо знайти вісім основоположних принципів йоги, і вони:

– Яма
– Асани
– Самадхі
– Нияма
– Самадхі
– Дхіана
– Пратьяхари
– Пранаяма

Автор Йога Сутри Патанджалі, орієнтований на медитацію скасування асан і так є його послідовниками. Це було пізніше, що баланс між тілом і розумом була відродили.

Під час посту класичного періоду йоги, 8 принципів було скорочено до 5 і продовжував практикуватися йогою послідовників. До сьогоднішнього дня, йога продовжує поширюватися і розвиватися не тільки в Індії, але і у всьому світі.