переваги і важливість Bhujangasana

Bhujangasana відомий як змії або поза кобри, оскільки вона відображає зовнішній вигляд піднятим капотом. Як ви підніміть голову разом з вашою грудей вона являє собою змію капотом. Іншої частини тіла лягає представляють тіло змії. Ця асана може бути одним з кращих асан для вашої спини, а також хребта.

Вдих і видих відіграє дуже важливу роль у цій чи будь-який інший асани. Вигин і розтягування спини можуть відрізнятися між людьми. Оскільки деякі має свою молодість, щоб допомогти в той час як деякі примудряються навіть без цього. Все залежить від того, наскільки гнучко ваше тіло і скільки можна зігнути, щоб максимально використовувати з вашої асани.

Було сказано, що, поки ваша спина гнучка ви ще довгий шлях. Кожен мускул вашого тіла витягується і потягнувся, яка дає пружність і еластичність, щоб ваш хребет. З плином віку нашою спиною починає кидати істерики і стає дуже жорсткою проти наших побажань. Перед будь-яким так відбувається тон вашого тіла і інші частини вашого тіла, виконуючи цю асан.

За розтягування, тонізує хребет який відображає вашу спину і з додатковою тягнути всі м’язи живота отримати тоноване теж. Торпидном м’язи, як м’язи матки і яєчників отримати тоноване теж поки робити цю асан. Це один з кращих асан, який служить в якості лікарського засобу для мокрого сни і білі. Це також допомагає у розвитку вашого грудей, а також зміцнюючий бюст у зв’язку з підвищенням позиції капотом.

Ця позиція допомагає в створенні необхідного тиску в наднирники, який забезпечує багатий запас крові для всього тіла. Печінки та інших органів поруч з ним також вигоди від цієї асани. Проблеми нерегулярні менструальні цикли можуть бути вирішені за цієї асани. Тиску на живіт і м’язи допомагає у визволенні вас від запорів. Гострі проблеми газу також вирішені, якщо асана робиться на регулярній основі. Люди, які страждають від ковзання диска отримати через розтягнення хребта надавши йому належне тонування. Ваші проблеми болю у спині може просто залишити вас назавжди, якщо ви робите це безперервно.