приготування овочів може бути tricky_

Овочі необхідні для. Ми отримуємо багато нашого повсякденного вміст вітамінів з овочів. Ми повинні переконатися, що, як ми готуємо їх не зливає вміст вітамінів і переваги споживання.

Приготування овочів може бути складніше. За приготування овочів може зробити м’який і сирий. Моє переконання в тому, що овочі не повинні бути вареними. Boling не тільки відняти у нас вміст вітамінів, він є головним винуватцем у перетворенні овочі млявими, позбавленими смаку формі.

Якщо ми не можемо кипіти, як нам діяти далі?

Перший варіант, пару овочів завжди хороший вибір. Це залишить овочі повні життя. Вони будуть чіткими і барвистими. Це також не руйнують овочів їх вміст вітамінів.

За правило, овочі потрібно буде тільки кілька хвилин в парі.

Для тих, хто не має офіційного пароплавів овочів, легкий пароплав можна виліплений з горщика, металевий друшляк, і горщик кришкою. Помістіть невелику кількість води в нижній частині даного банку. Встановіть металевий друшляк в каструлю. Почати, щоб закип’ятити воду. Ви почнете бачити пар зростає. Наведіть овочів в металевий друшляк і помістіть горщик кришкою на друшляк металу і банк. Ця колекція кухонних предметів дозволять Вам пором овочі так добре, як будь-які фантазії магазин купив пароплав.

Ще один хороший варіант, щоб приготувати овочі в воке. Секрет у вок тому, що він готує швидко при дуже високій температурі. Овочі зберігають свої смаки, текстури та кольору з невеликою кількістю втрат поживних речовин.

Мій улюблений рецепт вок для овочів приготувати брокколі, моркву, китайська капуста, горох і сніг у дуже легкому часниковому соусі. Овочі залишаються свіжими, і часник додає тільки потрібну кількість ароматизаторів. Ця комбінація може бути поданий з будь-який шматок м’яса.

Я сподіваюся, ви побачите, що секрет приготування овочів не більш ніж кухар. Овочі потрібно залишатися чітким, повним квітів. Як ви дізнаєтеся різні методи для чого ваші овочі на життя, вони стануть найбільш затребуваних страв на вашому обідньому столі.