регульована набори гантелей і традиційних гантелями – ліпити physique_

SpecificationsThe Weider PowerSwitch 100 фунтів регульований гантелі може бути в діапазоні від десяти фунтів до 50 фунтів відповідно до бажаної ваги навантаження. Тому що вони не прийшли з кроком в 5 фунтів, ви можете налаштувати ваш вагу поступово, як ви може прогресувати використання вашої сили навчальної програми. Повний пакет також має зберігання треї і краще організовані зберігання. Щоб бути бонус, ви додатково отримаєте вага означають підвищення зручності використання, як ви працюєте. В якості найбільш компактні тренажери, Weider PowerSwitch регульований гантелі вимагають тільки розташування 2 квадратних футів. Таким чином, навіть якщо у вас невелика квартира або ви просто оренда обмеженими можливостями; гантелями ніколи не займе так багато вашої стоянки.

Немає необхідності турбуватися, якщо ви не в змозі зробити це в оздоровчий клуб з дня на день. Ви можете знайти силу зростаючої тренування через приватне життя вашого будинку працює з низкою регульований гантелі. Таке тренування буде прикрасити вашу здоров’я серця, допомагають шари жиру позбутися від вашої грудей, і виявити м’язову тканину навколо ваших біцепсів ви працювали для створення трапитися. Роблячи найбільш підходящих кілька вправ для м’язової сили, шейпінг, і тонування, і є найбільш підходящі продукти харчування і дієти побудувати, що жир часто втрачають два найбільших секретів м’язи стали.

Причина № 2: Економічно effectiveThis може здатися трохи абсурдним, але так, регульований гантелі, таких як Cap штангою класичний 50 фунтів або, може бути Powerblock гантелями, безумовно, дешевше. Враховуючи, що ви тільки вибрати набір один раз, ви не повинні отримати повністю новий набір після скорочення рівня міцності. У той час як тверді вірний гантелями HEX найбільш виразно спустошити вашу кишеню кілька доларів, це означає більше витрат вами. Коли ви опинитеся сильніше тому ви повинні прогресувати на інший рівень вашої підготовки, існуючі фіксовані ваги стають даремними. Ви повинні купити для іншого набору, а також цикл триває. Коли ви серйозно з кожним з ваших вправ, ви повинні завжди намагатися регульованим вагою. Якщо ви будете тільки передбачати себе з одного тренування силові тренування, то це нерухомі тверді чавуну є кращими.

По-третє, ви, напевно, знаєте, це, для всіх, хто що-небудь на зразок мене, ви не є власником жменька номер у вашому будинку спортзал, щоб розмістити ваг. Покупці тих, хто часто робить регульований гантелі знайти його не важко зберігати їх усередині будинку. Вони займають багато менше місця у вашому власному будинку, то хороший набір або нормальною вагою змушуючи їх дійсно зручно! Однак, як правило, сприятливий речі, повідомлення швидше недоліком отримання заданої? Як і в будь поживних речовин, ви знайдете і зворотна сторона. Багато вагою з вигнутими ручками. Багато хто з нас з невеликими руками не задоволені їх максимальну кількість, так як вони скрутним тримати тепер на. Також хитрість вони менше, ніж регулярні гантелі, вони можуть бути трохи широкий, і тому ви повинні часто бути трохи обережним номер вашого вправ.

Тепер повертаючись до Bowflex гантелі, кажуть, що ви хочете працювати з 25 фунтів з одним для білих важче в порівнянні з іншими. Просто налаштуйте ручку в 30 фунтів і з вас гантелі, безсумнівно, проблеми сну до 20 lbs.The загальна вага становить 25 фунтів, АЛЕ, половина з гантелей становить 15 фунтів, а також дружини або чоловіка 10 lbs.But розуміють що після того як ви зробили ваш набір, ви захочете повернутися регульованою спинкою гантелі на дно в тому ж положенні, що ви видалили його (ваша вага пластини повинні влаштуватися в слоти одного база).

3.Press гантелями назад до абсолютної best.4.Repeat.3) Гантелі FlysDoing мухи на газоні солодко, оскільки це обмежує ваші руху і зупинки від чого руки теж вниз. Все, що ви потрібно через це повсякденне життя регульована dumbbells.1.Lie на землю тримаючи гантелі прямо над головою, пальці перед назад і долонями один до одного.