як вибрати студію йоги

У багатьох місцях прийшли в буття йоги У зв’язку з популярністю йоги. Тим не менш, багато хто з них генерується драйвером економічних вигод. Скрізь плутають зі знаками. Як споживачі, як ми можемо ефективно знайти дуже гарне місце, щоб практикувати це? Ми можемо спробувати наступні поради:

1, тренер:
Основна відмінність йоги з акробатики, танцю та йоги в тому, що дія знаходиться в повній відповідності зі спортивної медицини, акробатичні і танцювальні є досягнення мети красу за рахунок здорових. Так розгубився, що стосується йоги, щоб навчити танцювати акробатики, по суті неправильно. Для тренерів, ми повинні спочатку запитати їх професійних знань, таких як, що вони вважають йоги, наприклад, яку дію є безпечним і ефективним. Як відрізнити йогу від акробатики і танцю. Що трьох необхідних умов для безпечного та ефективного руху і так далі. Друга полягає в тому, щоб подивитися на тренерів запитати тренера, що робити спочатку, тренери, які переходять з позиції танцю акробатики “, як правило, гарні, але тому, що вони не починаємо з практикою йоги, це не можливо зробити шляхом вказівки Йога-членів.

2, навколишнє середовище:
Умови для практики йоги важливо, уявіть, що ви займаєтеся йогою щодня, то, що він відчуває, як у той час як тренер тримає продажу красу у вашому вусі. У деяких місцях для того, щоб скоротити витрати, з дуже тонкою подушці майданчик для членів до навчання, ми повинні бути в курсі наших коліна колінну чашечку, раптом один з наших хребта, але травми хребта, з точки зору наслідків для нашого здоров’я дуже серйозно.

3, курси:
Вправи йоги не тільки положення, як професійна студія йоги, витягніть його з дихання, пози, чистий, принципи, відпочинок, медитація, бандха, придатний повний спектр професорів, як це для споживачів, а важливо, як торговці можуть забезпечити реальний товар . На практиці час, тому що йога не існує часових обмежень, тому професійні робочому місці ніколи не буває брак часу як привід для організації тільки два або три уроки на тиждень. Йога дуже хороша наука і йога використовується мільйонами людей протягом 5000 років практики, рідко зізнаються світі спортивних травм.

Сподіваюся, що ця невелика стаття повинна допомогти, щоб дати вам, щоб зробити більше друзів, щоб отримати вигоду з цієї йоги.