як зробити свіжий часниковий хліб із сиром.

Найбільш важливим фактором у прийнятті свіжі продукти купує необхідні інгредієнти. Зазвичай ви можете знайти те, що вам потрібно в місцевому продуктовому магазині. Деякі люди люблять робити покупки в природних ринках продуктів харчування, або їх місцевим звичаєм хліб або сир магазині. Якщо у вас є смак до певного типу сир, свіжу моцарелу наприклад, або певного виду хліба, вам не потрібно йти на все, щоб зробити його смачним.

У першу чергу треба думати про хліб ви хочете. Французька, італійська, білий, пшениця, або іншого типу. У багатьох магазинах можна знайти смажений часник і багато інших видів спеціальних хлібів. Мені подобається пробувати різні ті, з різними стравами. Нарізати його навпіл так що зверху і знизу і викласти відкриті на лист для випічки. Полити або пензлем оливковою олією або маслом злегка на кожну частину.

Ми також потребуємо цибулині часнику. Ці залишаються свіжими протягом тривалого часу і можуть бути використані при необхідності. Ми любимо часник в нашому будинку, тому я використовую принаймні, 2 середніх гвоздику за шматок хліба після м’ясорубки це дрібно. Ви можете спробувати 1 зубчик і йти звідти, якщо ви не любитель серйозного часник.

Далі нам потрібно деякі приправи. Спеція називається італійської приправи зазвичай робить кращу роботу тут. Він має цілий ряд спецій, що прекрасний смак, на часниковим хлібом.
Нарешті, ми повинні додати сир. Ви можете використовувати тертий сир моцарелла або свіжа моцарелла, якщо ви можете знайти його у вашому магазині. Багато людей також використовують інші види сирів, або тертий сир на верхній частині для додаткового аромату.

Покладіть його в розігрітій духовці при температурі 325-350 градусів за Фаренгейтом протягом 8-12 хвилин. Перевірте часто ближче до кінця, щоб переконатися, що ви не пережарити їх. Витягніть їх, коли сир повністю розплавиться і починає ставати золотисто-коричневого кольору. Дайте охолонути кілька хвилин перед подачею на стіл.