Віньяса Йога – синхронізація дихання і руху

Йога являє собою сімейство давніх духовних практик, що відбуваються в Індії. Це один з шести шкіл філософії індуїзму. В Індії та в усьому світі, йога розглядається як засіб як для фізичного здоров’я та духовного майстерності. За межами Індії, йога стала в першу чергу пов’язане з практикою асан або пози хатха-йоги.

У Сполучених Штатах американським професіоналів фітнесу & Associates пропонує Йога сертифікації intructors.

Як і термін “хатха” Віньяса Йога може бути використаний для позначення цілого ряду типів класу. В якості конкретного типу йоги, це відноситься до йоги з пози, які перетікають одне в одного відповідно з диханням. Це дихання орієнтований потік позах робить його швидким і енергійним в більшості випадків. Це включено в Аштанга йога (більш відомий як “Силова йога»).

У зв’язку з позами, Виньяса можу описати пози виконується між повторами “звернені вниз собака” Звернення до ВС: Планка, “Чотири кінцівки Персонал” і “лицьовою стороною вгору собака”.

Для входу в позу Планка звернені вниз собака, беріть з собою тулуб вперед, поки ваше тіло не є прямою, а плечі прямо над зап’ястями (порівнянно з пуш-ап позиції). З невеликим зусиллям натиснете через передпліччя і кисті рук, розширити ваші лопатки і натисніть назад через п’яти, незалежно від того, п’яти стосуються статі чи ні. Переконайтеся, що ваша шия залишається в лінії з хребтом. Після того як ви освоїли його, ви можете спробувати виконати позу з однією ногою підніматися з часом.

************************************

Чи знаєте ви?

Будда, який, за оцінками, жили 563 до 483 р. до н.е., як вважають, вивчав те, що було відомо про йогу в той час як частина обширного освіти у філософії індуїзму. Крім того, дуже ймовірно, враховуючи швидке зростання буддизму після його смерті і до Бхагавад Гіта була складена, що буддизм справив деякий вплив на цю роботу. Існує значний збіг між індуїстської традиції йоги і буддизму.

************************************

Від Планка, введіть чотири кінцівки персоналу, згинаючи руки прямою спиною, обіймає ваші плечі в сторони. Опустіть себе на підлогу, поки ваші передпліччя і плечі не під прямим кутом, зберігаючи ваше тіло рівні у всьому. Поверніть на п’яти, одночасно натискаючи на долоні. (Початківці можуть залишити свої коліна на підлозі, поки вони не побудувати силу, щоб підтримати їх тіл.) Після того як ви освоїли цю позу, ви можете спробувати переходу в цій позі, залишивши одну ногу від передових Планка позі.

Щоб прогресувати в зверненої вгору Собака, заправити пальцями ніг перевернутися ногами, як ви вийти вперед. Не дозволяйте вашим стегнах торкатися підлоги. Тримайте ноги напружилася і з підлоги, при натисканні в підлогу з вершини ваших ніг і долонями. Переконайтеся, що ваші плечі залишаються за зап’ястя і опустіть стегна. Початківці можуть знайти легше перехід, знижуючи їх стегна на підлогу, гортати їх ногами по одному за раз, то підвищення їх ноги знову переїхати в зверненої вгору собаки.

Ці початківців пози йоги вимагають концентрації в освоєнні. Багато починаючі важко освоїти ці пози, а тим більше робити їх швидко вчасно, щоб дихання, яке є, де труднощі в Віньяса Йога виникає.