варення, зберігати, желе, сир – в чому різниця між цими зберігає

Є багато способів збереження фруктів зберегти за зиму. Кожен з них має свій стиль і його власний спосіб зробити це, що призводить до різних зовнішніх виглядом.

Джеми цілі плоди збереглися в цукор і варене, поки не досягнуть “застигання”, що точка, в якій варення встановить сама собою при кімнатній температурі. Скіни і часто насіння плодів включені в варення.

Заповідник схожий на варення, крім того, що це приготовано протягом меншого часу, так що плід залишається більш міцним і не ламатися. Зберігає зазвичай містять менше цукру, ніж джеми і не буде тривати довго.

Компот містить навіть менше цукру і може розглядатися як зацукровані фрукти тушковане. Як правило, вона призначена для споживання протягом тижня.

Желе готують джеми, як, за винятком того, що плід не варять у воді або підкисленою водою (вода з лимонним соком додано) поки фрукти не стануть м’якими і м’ясистими. Фрукти пульпу потім напруженими протягом ночі з одержанням прозорого рідкого фруктів. Цукор додають до прозорою рідиною, і це кип’ятити, поки установки точки не проводиться. Це дозволяє отримати чіткий фруктове “желе”. Часто вони мають яблука в якості основи і забезпечити пектин, необхідних для желе, щоб встановити. А також фруктові желе також можуть бути зроблені із суміші фруктів, трав і вина. Вони часто використовуються в якості основи для соусів у кулінарії.

Сирки фруктового рідин, які є потовщені додаванням яєць. Яйця дають суміші вершкового поширення консистенції.

Нижче наведені рецепти для джему, желе і сиром, так що ви можете порівняти методи виробництва.

полуничним варенням

Склад:
2,8 кг полуниці
2,8 кг цукру
сік 2 лимонів

Метод:
Перебирати полуницю, видалити стебла і мити потім висохнути. Помістіть цукор в жаростійкий тарілку і випікають у печі, попередньо нагрітій до 110 ° С протягом приблизно 10 хвилин. У той же час додати плоди каструлю разом з лимонним соком і доведіть до кипіння, що дозволяє варити 20 хвилин або поки плід тендері (і соки рухаються вільно).

Зніміть каструлю з вогню додайте цукор, помішуючи до повного розчинення. Повернутися на тепло, довести до кипіння і варити швидко протягом приблизно 15 хвилин. Тестування для установки, помістивши тарілку в холодильник. Ложка трохи джему на тарілку, дозволяють готувати потім перемістити його з нігтем. Якщо зморшкувата шкіра формах тоді варення готове. Якщо не продовжувати кип’ятіння протягом 5 хвилин, і тест знову.

Знежирене поверхні, то ковша в стерилізовані банки, які нагрівають в печі в наборі до 100 ° С протягом 5 хвилин. Дозволити 1 см вільного простору потім закріпіть кришку, дати охолонути і зберігати.

чорної смородини желе

Склад:
1,8 кг чорної смородини
600 мл води
75 г цукру на 100 мл рідини

Метод:
Вимийте і обрізки чорної смородини помістити в товстим дном каструлю разом з водою. Доведіть до кипіння, зменшіть до кипіння і варити протягом 30 хвилин, розминка фрукти проти боку каструлі з дерев’яною ложкою.

Налийте в сумку желе або сито викладено кілька шарів марлі і дати стекти в миску (не піддавайтеся спокусі видавити сумку, так як це тільки зробить желе хмарно.

На наступний ранок відкинути фрукти (я, як правило, щоб заморозити їх, щоб зробити пироги вище), то вимірювання об’єму рідини і додають 75 г цукру в 100 мл рідини.

Помістіть сік і цукор у каструлю, тепло через потім додати цукор, перемішування до повного розчинення. Довести до кипіння і варити швидко протягом приблизно 15 хвилин. Тестування для установки, помістивши тарілку в холодильник. Ложка трохи желе на тарілку, дозволяють готувати потім перемістити його з нігтем. Якщо зморшкувата шкіра утворює те желе готове. Якщо не продовжувати кип’ятіння протягом 5 хвилин, і тест знову.

Знежирене поверхні, то ковша в стерилізовані банки, які нагрівають в печі в наборі до 100 ° С протягом 5 хвилин. Дозволити 1 см вільного простору потім закріпіть кришку, дати охолонути і зберігати.

агрусу сиру

Склад:
340г цукрової пудрою
700 г агрусу (під-стиглі, тим краще)
300 мл води
110 г вершкового масла
3 (великий) яйця, злегка збитих

Метод:
Вимийте агрус потім зверху і хвостом перед розміщенням в каструлю, разом з водою. Довести до кипіння і тушкувати протягом 20 хвилин, або до готовності. Зніми тепла і суміш або luquidize до гладкої пюре. Натисніть пюре через дрібне сито з зворотною стороною ложки, щоб видалити SED-накопичувачів.

Підготуйте на водяній бані (пароварці) і передача напружених пюре агрусу до цього. Додати цукор і масло і продовжуйте готувати на повільному вогні, поки весь цукор не розчиниться.

Зняти з вогню і змішати з яйцями, які були злегка збити. Змішати ретельно поєднати потім повернутися в тепло і продовжують повільно приготовлений на пароварці, поки сир суміш буде просто покрити спину ложки.

Знежирене поверхні, то ковша в стерилізовані банки, які нагрівають в печі в наборі до 100 ° С протягом 5 хвилин. Дозволити 1 см вільного простору потім закріпіть кришку, дати охолонути і зберігати.

Якщо ваш інтерес зачеплено цими рецептами то я закликаю вас, щоб дізнатися більше про джемом і зберегти рішень.