курячий суп педіатра погоні застуди та грипу від

Людина, яка придумав з рекомендацією курячий суп для лікування або полегшення симптомів застуди та грипу, назавжди залишиться загадкою. Але наука довела, що це мудрі поради, які можуть сприяти легше перебіг хвороби. Всякий раз, коли у нас є лихоманка, від вірусної застуди чи грипу, ми стали трохи збезводненої, і наш організм відторгає харчування у вигляді важкої їжі. Але світло, рідина, тепла їжа, яка забезпечує достатньо калорій, щоб просунутися і допомагає приборкати дегідратації, викликаної лихоманкою, може бути просто, що нам потрібно, щоб відчувати себе краще.

Це курячий суп робиться на порожньому місці, і це дуже легко приготувати. Незважаючи на те, що легше відкрити банку, просто подумайте про приховані інгредієнтів, що додаються до процесу, такі як барвники та консерванти. Потім ви можете вирішити почати приготування їжі!

Курячий суп забезпечує потрібну кількість калорій, які допоможуть вам боротися з холодом, з ідеальним балансом вуглеводів (за умови, макаронні вироби), білків (у курку і яйце), жирів (з курячого м’яса), а також клітковиною і вітамінами ( в овочах).

рецепт курячого супу

інгредієнти курячий суп
– 1,5 кг курячого
– 2 стебла селери
– 2 моркви середнього
– 1 середня цибулина
– 2 зубчики часнику
– 1 середній помідор
– 1/3 чашки яєчних макаронів (маленькі форми пасти користуються популярністю у дітей)
– 1 яйце, зварене круто

У середнього розміру банку, помістіть перші 6 інгредієнтів і додати води, поки всі вони не будуть покриті. Довести до кипіння і варити в країнах з низьким поки курка не стане м’якою і овочі не стануть м’якими (близько 30 хвилин). Вийміть шматочки курки і встановити їх на частини, щоб дати їм можливість охолонути. Залиште інші інгредієнти у воду і зніміть каструлю з плити. Використовуючи ручний блендер, перемішати овочі у воді, поки твердих овочів стати скраплений.

Коли курка охолоне, окремі м’ясо від кісток і нарізати м’ясо невеликими шматочками. Додати куряче м’ясо на зріджені суміші овочів. Додати яйце макарони у формі зірок або мало куль, і тушкувати ще 15 хвилин. Додайте сіль і перець за смаком.

Перед подачею на стіл додати зварене круто яйце розрізати на дрібні шматочки.

Якщо суп занадто рідкий для вас, відокремити половину чашки супу суміш і додайте 1 столову ложку кукурудзяного крохмалю. Перемішати до повного його розчинення повністю, а потім додати в суп, що дозволяє готувати ще кілька хвилин.

Цей суп можна приготувати заздалегідь і зберігати в замороженому стані при необхідності.