обслуговуються апартаменти – corporateguest перспективи

У трохи більше 2-х років на період до 2012 у Лондоні, все більше уваги і акцент буде зроблений на Ігри; підготовки, місця і спортсменів об’єктів. Але до мільйона додаткових відвідувачів очікується протягом серпня 2012 року, на додаток до кількості вітчизняні відвідувачі, наскільки добре підготовлені Лондоні для розміщення збільшення числа відвідувачів, а також задоволення повсякденного попиту від бізнесу?

Так, це правда, є сотні готелів у столиці та плани знаходяться в місці, щоб додати додаткові потужності в рамках підготовки до Ігор. Але для багатьох, готелі просто не є життєздатним варіантом, враховуючи вартість номера і додаткові витрати, пов’язані з продуктів харчування і напоїв. Так у чому ж альтернатива? У двох словах ‘обслуговуються апартаментів.

У корпоративному секторі обслуговуються апартаменти широко визнані в якості економічно ефективною альтернативою готелям при розміщенні співробітників на тривалі побачення перебування в Лондоні. Вони представляють величезну економію для компаній, що бажають скоротити відрядження витратити, і в деяких випадках забезпечити до 40% зниження. Але для багатьох підприємств Великобританії зі штаб-квартирою, обслуговуються апартаменти як і раніше залишаються невідомими, що обслуговуються апартаменти, де я можу знайти обслуговуються апартаменти в Лондоні і, найголовніше, скільки зробити обслуговуваних вартості квартири?

Простіше кажучи, обслуговуються апартаменти повністю мебльовані та обладнані квартири, яке отримує послуги з прибирання номерів, іноді щодня, але найчастіше на щотижневій основі. З точки зору розміру, вони, як правило, в два рази більше готельному номері, і забезпечити життєвий простір, окрема спальня і повністю обладнана кухня. Сьогодні широкосмуговий найчастіше не включені у вартість проживання, як супутникове телебачення. Більшість обслуговуються операторами квартири надаємо безкоштовний вітальний пакет, який включає в себе основні положення допомагаючи гостям оселитися в після прибуття. У деяких будинках спортивних залів і басейну доступні для використання, хоча ці об’єкти зазвичай не стандартні по всьому Лондону.

Лондон обслуговуються апартаменти поширилася по всій Великобританії і в Лондоні налічується більше 6000 квартир представлений низкою операторів. Кларендон оренда квартир є одним з найбільш відомих імен. Вони пропонують ряд місць по всій варіантів і вибір 1 і 2 спальнями. Вона має великий портфель в Canary Wharf. Всі Кларендон обслуговуються апартаменти обладнані за найвищими стандартами й забезпечити будинок далеко від дому, з зручними меблями і в безпосередній близькості від офісів і місцеві магазини. Легкий доступ до транспортної мережі Лондона є необхідною умовою при Кларендон виглядає у відкритті нових квартир і станція метро не буває більше, ніж 5 хвилин ходьби.
Його очікували Canary Wharf буде виступати в якості головного центру під час Олімпійських ігор, особливо з урахуванням зручності прибувають в City Airport, легкий доступ до DLR який з’єднується з Wharf через 15 хвилин і його безпосередній близькості від Олімпійського парку. Насправді такі складається привабливість Canary Wharf, що постачальники вже підійшли до обговорення житло в області в якості організаторів, команд та преси світи дивитися підтвердити своє проживання у добрий час.
Так що з великим простором більше свободи і вибору, якою ціною? Зазвичай Сьогодні в Canary Wharf 1-кімнатна квартира буде коштувати в районі £ 800 на тиждень + ПДВ. Це засновано на 7-денне перебування входять всі комунальні послуги, муніципальний податок, телевізійну ліцензію та прибирання раз на тиждень. Тепер порівняйте це середня вартість номера в готелі плюс додаткові витрати, щоб поїсти самостійної ‘V’ задовольнити, і ви починаєте бачити істотну економію коштів.

Обслуговуються апартаментів Лондона продовжує залишатися життєздатною альтернативою вище вартості проживання в Лондоні, особливо для окремих осіб і груп шукає житло протягом 1 тижня і більше. 2-кімнатні квартири забезпечить ще більшу користь, оскільки вони мають 2 ванні кімнати, тому підходить для пайовиків.