прийшов час пожинати плоди yoga_

З різних видів йоги, що існують на сьогоднішній день, Хатха-йога є однією. Бікрам йога є проявом хатха-йоги. Двома основними факторами ідентифікації йоги Бікрам є висока температура і вологість у приміщенні. Переваги йоги в цих екстремальних температур і вологості нескінченні, і також засновані на наукових причин. Дослідження довели, що тіло повинно розігрітися перед виконанням вправ. Так що якщо ви прирівняти кімнатній температурі з температурою тіла, свіжа кров і кисень буде надходити в кожній клітині тіла, а ви робите Бікрам йоги. Кожен орган тіла омолоджується і виконує його функції у кращому вигляді.

Парної є необхідною умовою для йоги Бікрам як переваги йоги найкраще почував у цих умовах. Спочатку тіло повстає, незручних обставин, але з часом і кілька дихальних вправ, ви починаєте регулювання з навколишнім середовищем. Через кілька днів, ви навіть можете почати користуватися досвідом. Мета парної також щоб уникнути травм.

Початок підрахунку переваги йоги

Як тільки ви починаєте практикує Бікрам йога, переваги йоги буде дуже помітно. Вся система отримує стимуляцію, яка дозволяє фізичний, психічний і емоційний здоров’я у зміцненні. Але ступінь його впливу багато в чому залежить від кількості серйозних зусиль, які ви вставив З ростом числа сеансів, які ви робите Бікрам йога, ваше тіло буде ставати все більш і більш пружною і яскравою. Якщо ви розумієте, мета кожної позі, ви зможете зробити це в кращу сторону і, отже, скористатися перевагами йоги.

Переваги йоги можуть бути перераховані наступним чином:
• спалювання жиру – зайвий жир в організмі буде спалено і перетворюються на енергію. Ви повернутися в форму протягом декількох днів.
• рух кінцівок – тепло робить тіло більш гнучким і, отже, робить кінцівки більш гнучкими для виконання пози. М’язи, зв’язки і суглоби краще здійснені.
• Потік крові – капіляри розширюються допомагає в потік кисню до різних частин тіла. Відходи також ефективно усунутий.
• Покращує кровообіг – периферичний кровообіг стимулюється робити пози в йозі Бікрам.
• підвищує обмін речовин – це одна з ключових переваг йоги. Обміну речовин в організмі збільшується провідних до руйнування глюкози і жирних кислот.
• Покращує концентрацію – Практика йоги допоможе вам поліпшити вашу концентрацію, сила волі, самовладання і рішучість.
• стимулює серцево-судинної системи – ця система у вашому тілі отримує найкраще заохочення.
• Робить м’язи більш гнучкими – м’язи і сполучні тканини стають більш гнучкими і, отже, зменшити ймовірність травми при цьому йоги.
• Усуває відходів – Так багато потовиділення відбувається, відходи видаляються через шкіру з потом.
• Покращує функціонування імунної системи – імунна система отримує заохочення краще функціонувати на більш високих рівнях температури.
• Покращує нервова система – мозок високо мотивований і повідомлення передаються більш ефективно.

Переваги йоги багато, і цей список можна продовжувати нескінченно. Всі системи нашого організму знаходяться під напругою і в результаті повністю скоординований і впевнені, що ви.