традиційної ямайської їжі і рецепти

Аромати Ямайки є продуктом історії острова в поєднанні із зеленим, пишні клімату. Іспанська, Британська, Африки та Східної Індії всі мали вплив на те, що сьогодні унікальна кухня острова зроблені барвисті від багатьох тропічних фруктів, які процвітають тут.

Водах Ямайки завжди кишіла риба і морепродукти є основним джерелом білка для остров’ян. Snapper, морський окунь, морський окунь та інші рифи глибоководних риб ловлять щодня багатьох рибалок, човни лінії пляжів. Лангуст, креветки і прісноводних ракоподібних легко доступні і приготовані як правило, в густий соус. Кури і кози добре підходять для невеликої гористий острів і зберігаються у багатьох сімей, але рідкісні худоби і яловичини не є переважаючою м’яса.

Багато з фруктів Ямайки, в тому числі ананас, манго, банан та авокадо привезли в регіон работорговці і плантатори експериментувати з культурами. Що колись були поля цукрової тростини в даний час використовуються для вирощування фруктів і аки на експорт і для домашнього використання.

Кілька інших кухонь змішувати такі різними прянощами і смаків – солодкий, гарячий і смачний – як ямайської приготування їжі. Ямайська їжа не буде такою ж, без спецій, приправ і кольорів з: запашний перець, запашний ягоди.

Серед багатьох спецій, вирощених в Ямайці мускатний горіх, імбир, чебрець, перець Scotch Bonnet, які є невід’ємними, неповторний аромат ямайського приготування їжі. Різкий чебрецю бурхливо росте на острові і знаходиться в більшості ямайських продуктів.

Улюблений ямайського продукти є ті, для кокосового торта, ромовий пунш і в’ялена яловичина рецепти.

Справжнє ямайської їжі, коли приготовані з почуттям, є душа-задовільний результат.

Для отримання додаткової поради та ідеї для приготування великих і традиційні страви з різних країн світу, відвідати Ямайський рецепти

Ця стаття була представлена ​​Джен Картер, власник веб-сайту Всесвітнього рецептів.