цілісний корм – це ринок реклами

Ми вже бачили, що було тільки з 1 по 2 кормів, що приблизно визначила їх як «цілісної». Але тепер вони всюди. Отже, тепер що ж означають виробників за «цілісною» або “природним” і чи є центральний звід законів?

Словник визначає «цілісною», як справа з або лікування суму чогось або когось, а не тільки фракції. Підкреслюючи значення повного і взаємозалежності її елементів. Підключення до або турбуватися з цілими або загальної структури, а не з обстеження або лікування або класифікації на частини.

Бренди кормів для домашніх тварин Цілісний визначити по-різному. Nutro Компанія має цілісний їжі. Але вони воліють залишати його і стверджують, що їжа тільки один у своєму роді формулою схваливши підвищення загальної інтереси. Природні корми для собак Компанія заявляє, що це перший ліцензований корм для собак цілісний у своєму роді, але не визначають Цілісний Підключивши пристрій з усіма природними чинниками. В Орлі поновлення Foods говориться, що це встановлений цілісний харчування в 1980 році і вона виготовлена ​​способом, щоб обробити м’ясо, харчових продуктів на основі шляхом видалення сої та м’яса страви з процедури відновити кукурудзи в якості першого елемента. Бернс Pet Nutrition має цілісний джгут до здоров’я і харчуванню. Його творець Джон Бернс підтвердив своє просування до холістичної медицини, заявивши, що його метою є, щоб відстежувати рівень життя, який пропонує обставини для тіла, щоб зберегти здорову, стабільну форму. Найбільш значним і найпростіші техніки спонсорами цього процесу лежить через вибір їжі.

Цілісний означає харчовий продукт, який готовий з високою якістю, просто вбирається, гіпоалергенні і природних елементів і має оптимістичний вплив на універсальні інтереси. Помітної різниці не видно природного або цілісним. Неподібність навантаження на благополуччя і вибір інгредієнтів. Страви, приготовані із зернових економічні і тварин похідним підозрюється в тій же користю для здоров’я як одного із старших закінчив клас одиночному м’яса і зернових ресурсів передач. Там з’являються, немає правил і енергійна система просування цих продуктів, і саме тому, як видається, невизначеність навіть серед фірм, як до того, що вони заявили на цілісним.

Американська асоціація посадових осіб, управління подачею (AAFCO) описує значення природного стану або відносяться до продукту, повністю містить інгредієнти повністю позбавленій штучних або штучних речовин, включаючи, але не обмежуючись ними, синтетичні ароматизатори, барвники, консерванти, вітаміни, мінерали, або інших добавок, будь то додають безпосередньо в продукт або випадково в якості компонента іншого інгредієнта.
Там експлуатує комерційних і штучні вітаміни і мінерали, забезпечуючи надійну дієтичного балансу цих необхідних поживних речовин. Продукт AAFCO Іноді, проте містить натуральні джерела цих вітамінів і мінералів.

Бернс Pet Nutrition стверджує, що природні елементи дуже навряд чи містять стійкі кількості вітамінів і мінералів, поживних речовин через сезон, погоди, типу грунту, і т.д. Таким чином, підвищення з точним міра необхідна для того, щоб уникнути хронічної недостатності або токсичності.

Саме на клієнта, щоб зробити альтернативні їжі для домашніх тварин, що найпрекрасніші вписується в їхній спосіб життя і харчування, а не етика реклами керівника, який відноситься схильність до домашніх тварин продовольчого ринку у відповідності до тенденцій у харчовій промисловості.