Йога Ваш шлях до фізичної і психічної придатності

Хоча, на думку багатьох, просто як вправа примха, практика йоги, по суті, допомогли тисячам людей у ​​підвищенні ефективності їх фізичної та психічної придатності. Пам’ятайте золоте правило: ніколи не судити про книгу по її обкладинці, якщо ви думаєте, що йога все про гнучкі і не дихав і нічого більше, подумайте ще раз.

Історія йоги

Практика йоги була навколо протягом більше чотирьох тисяч років. Його походження можна простежити до Індії, де навіть сьогодні, це розглядається як високо цінується практиці досягти стану просвітлення. Йога як засіб для отримання просвітління є центральною точкою в декількох релігій, таких як індуїзм, буддизм і джайнізм.

В інших частинах світу, популярність йоги обумовлено його багато користі для здоров’я і пов’язаних з ним з використанням асани (пози) хатха-йоги, як фітнес-вправи.

Мета йоги та її основні компоненти

Крім того, досягнення духовного стану просвітління, йога може допомогти людям досягти кращого розуміння не тільки їх тіла, але їх внутрішній світ, а також.

Практикуючи йогу, ви помітите, що ви будете з акцентом на трьох основних моментах:

положення тіла або позу
Дихальні техніки
методи медитації

Переваги йоги

Лікування травм спини – йога може зцілити травми спини, які можуть виникнути за рахунок збільшення циркуляції крові для вашого пошкоджені тканини заживають швидше і зміцнення ваших нижніх м’язів спини, йога може також у ряді випадків зцілювати інших видів травм, а

Профілактика – Йога також має право зменшити шанси повторної травми, скоротити час, необхідний для відновлення після травм і служити регулярні техніку вправ щодо запобігання інвалідності

Ясності розуму і Покращене керування стресом – тихо і глибоко розслабляючий методи, використовувані в йозі допоможе вам мати кращий стан розуму кожен день на роботі і краще контролювати рівень стресу

Великий саморозуміння і загальний добробут – Знайди себе вражений тим, як багато в світі ви відчуваєте, з самим собою, коли ви починаєте йогою регулярно

Взагалі краще фізичне здоров’я – Крім того, отримати, що ідеальною фігурою тоноване ви так довго прагнули, Йога також допоможе у ваших нирках освіжає і підтримувати кращі пози

Краще спати – Відкрийте для себе прості радості спати за допомогою йоги.

початківців поради для практики йоги

Проконсультуйтеся з Вашим лікарем – ще до старту на першому кроці йоги ви стикаєтеся, переконайтеся, що ваш лікар дає вам добро зробити. Так, це правда, що будь-яка людина може технічно займаюся йогою, але є певні пози, які важко було б неможливо або небезпечно намагатися, якщо у вас проблеми з минулих травм та інвалідності.

Просто щоб бути на безпечній стороні, поговоріть зі своїм лікарем і попросити його, якщо ви можете йогою ваш шлях до того, сексуальна фігура чи ні.

Класи або приватні уроки – Коли ви вирішили займатися йогою, переконайтеся, що ви приєднуєтеся класу, чий рівень відповідає вашій. Переконайтеся, що ви приєднаєтеся до класу в перший день, а також, щоб уникнути почуття незахищеності, коли ви бачите інші можливості вирішувати нові пози йоги, що просто приголомшують. По-друге, вибрати розклад занять, що ви можете регулярно дотримуватися. Якщо ви тільки відвідувати клас або два рази на два місяці, це ніби перемігши точки з’єднання класу в першу чергу. Нарешті, вибрати тип йоги класу, який відповідає вашому смаку і здібностям.

З іншого боку, якщо ви не соціальний тип, ви завжди можете намагатися практики йоги у себе вдома і з вигодами в приватному житті. Єдиним недоліком це, однак, ймовірність того, що ви не робите те, право і можливість заподіяння шкоди самому собі. Кращий компроміс, в даному випадку, було б найняти приватного викладача для урок або два, або поки ви знаєте достатньо, щоб на практиці свої власні.