Пренатальна йога вчить дихання і вправи на розслаблення для майбутніх мам

Пренатальна йога вправа, яка покликана сприяти дихальні вправи, пози та емоційної релаксації. Цей підхід часто прагнули вагітними жінками, які готуються до природних пологів або хто бажає залишатися фізично і емоційно здоровим під час вагітності. Одним з багатьох переваг пренатальної йогою є відсутність фізичного навантаження, що потрібно, що робить його безпечним практикою для багатьох мам-к-бути.

Під час біль, яка пов’язана з природним пологам, пренатальної йогою буде намагатися сприяти правильному диханню, яке допоможе зробити процес більш легким. Крім того, необхідна релаксація під час процесу пологів, і, хоча це може бути важко, пренатальна йога може допомогти навчити жінок, як розслабити себе якомога більше.

Для деяких, пренатальної йогою можна шукати як частина духовного процесу, який допомагає їм з’єднатися з їх ще не народженої дитини та / або підготуватися до нових заїздів. У деяких випадках пренатальної йогою може бути навіть корисним після народження, як це прищеплює методи, які пов’язані з релаксацією. Як кожна нова мама знає, є певна потреба для відпочинку після народження дитини.

Для деяких, пренатальної йогою можуть допомогти жінкам повернутися в свої до вагітності вагу швидше, ніж інші. Для більшості, це боротьба, яка вимагає багато терпіння і рішучості. Загалом, йога вправа, яка сприяє фізичної підготовки, релаксація, дихання, духовних та емоційних зв’язків і т.д.

Якщо ви шукаєте для пренатальної йогою або інструктора, краще місце для початку, через лікаря. Під час вашого наступного візиту, попросіть лікаря, якщо пренатальної йогою буде безпечно для вас, і, якщо так, то хто ви могли б звернутися за інструкцією. Більшість лікарів в курсі всіх місцевих класів або інструкції приділяється і часто буде в змозі направляти пацієнтів до класу, який є найбільш зручним для них. Більшість жінок воліють, що батько їх дитини або одного або члена сім’ї відвідують пренатального класи йоги для підтримки і керівництва. Після хтось знайомий також зробить класи більш приємним і розслаблюючим для мами-к-бути. До вступу до пренатальної йогою, то краще, щоб переконатися, що інструктор має ліцензію, або сертифіковані висококваліфіковані та досвідчені у викладанні цього типу метод релаксації.

Інформація в даній статті буде використовуватися тільки в ознайомлювальних цілях. Вона не повинна бути використана замість або в поєднанні з, професійної медичної консультації. Будь-хто, у кого питання, що стосуються пренатальної йогою повинні проконсультуватися зі своїм лікарем для отримання додаткової інформації.