втамувати за справу топ-5 причин, щоб купити лимонад Алекса

Хороший холодний склянку лимонаду може бути тільки річ, щоб ви відчули себе краще в спекотний день. У той же стакан лимонаду можна взяти освіження на абсолютно новий рівень, коли з неї відбувається в даний час використовуються для боротьби з раком смертельних дитинства, однак. При покупці лимонад із стійки, що надає Лимонад Стенд фонд Алекса ви робите це, використовуючи кошти з вашої покупкою збирається один з провідних дитячих благодійних раку. Гроші, які ці стенди підвищення допомагає фінансувати наукові дослідження в надії знайти ліки від педіатричного раку. Якщо ви не часто дають на благодійні цілі без поважної причини, ось п’ять причин для вас розглянути наступного разу ви побачите стенд для продажу лимонаду Лимонад Стенд Алекса.
низька вартість

На відміну від багатьох благодійних, де вам пропонується дати конкретні суми в доларах з акцентом на великі пожертви, Лимонад Стенд Алекса любить підкреслювати, що ніяка точка пожертви не є занадто маленьким. Замість того, щоб змусити вас купити лимонад 9:55 доларів або більше, робітників на стенд лимонаду, який дає частина їх переходить до Лимонад Стенд Фонду Алекс скаже вам, щоб пожертвувати все, що ви в змозі дати. Благодійність заохочує тих, хто створив лимонаду коштує в своєму імені, щоб забезпечити лимонад без встановленою ціною, це дозволяє клієнтам точно вирішити, скільки вони хочуть, щоб пожертвувати для того, щоб допомогти фінансувати боротьбу з онкологічними захворюваннями у дітей.
гідну справу

Це не часто, що ви можете сприяти більш гідну справу, ніж боротьба з раком дітей. Хоча Є ряд благодійних варто, що ви можете пожертвувати, є просто щось задовольняє про знаючи, що невеличкий внесок, що ви зробили в поєднанні зі схожими пожертвування, щоб допомогти фінансувати великі дослідницькі проекти в боротьбі з раком у дітей. Лимонад Стенд Алекса фонд виріс більш ніж на $ 25 млн пожертвувань і фондів 80 окремих науково-дослідних проектів по всій країні, допомагаючи, щоб показати, що навіть невеликі пожертвування можуть робити великі речі у великих кількостях.
зусилля спільноти

Одна з речей, які встановлюють Лимонад Стенд Алекса окремо, є той факт, що замість того, основна група добровольців або робочих, зайнятих на благодійність, більшість з лимонаду коштує, який дає на благодійність є доморощеними. Більшість з цих стендів повністю общинних, з одним або кількома сім’ями збираються разом, щоб організувати стенд і по черзі її запуску. Хоча Є ряд благодійних організацій, які отримують ті ж громади, деякі з них мають можливість отримати суму із залученням громадськості, що Лимонад Стенд Алекса отримує.
не стандартне благодійність

“Алекс” у Лимонад Стенд Алекса Скотта Олександрії, молода дівчина, яка починає робити спроби, щоб зібрати гроші для досліджень раку у віці 4. Вона створила свою першу стенд лимонаду в 2000 році і користувався таким успіхом від неї, що вона вирішила зробити його щорічним подією. Вона померла від раку в 2004 році, йдуть у віці 8 … Але за ці 4 роки, що вона була продажу лимонаду для того, щоб спробувати зібрати гроші на дослідження раку, їй вдалося залучити більше $ 1 мільйона. Фонд, який був сформований на її ім’я продовжує свою оригінальну ідею і тримає в той же ідеал, що немає нічого неможливого, поки у вас є віра, що ви можете це зробити. Купівля лимонаду від Лимонад Стенд Алекса допомагає сприяти цьому ідеалу.

щось за ваші гроші

Коли ви купуєте лимонад від стенду пожертвування до Фонду Лимонад Стенд Алекса, ви отримуєте більше, ніж просто відчуття робить добре для суспільства і намагається допомогти знайти ліки від раку у дітей. Ви також отримуєте склянку лимонаду великий – задовольняє спрагу в той час як ви допомагаєте іншим. Деякі благодійні дають призи, коли ви зустрічаєте певного рівня донорства і багато надають сертифікати або листи подяки. , Жертвуючи Лимонад Стенд Алекса, ви отримуєте щось кожен раз, коли ви будете здавати. Це причина того, що багато людей, які не могли б пожертвувати на добродійні цілі як і раніше дають для лимонаду Фонд Стенд Алекса, так як вони як і раніше користуються гарним прохолодним склянку лимонаду.
Стакан лимонаду є освіжаючий напій ідеально підходить для спекотного літнього дня. Лимонад Стенд Алекса приносить користь великій справі і допомагає фінансувати дослідження для лікування раку дитинства. Якщо ви ніколи не були в Лимонад Стенд Алекса, вам необхідно звернутися в найближчий місця і намагатися їх лимонадом. У них є чудові лимонад і разом з освіжаючим чашку, ви отримаєте велике почуття, що ви просто допомогли великій справі.