йога Хатха-йога

Хатха-йога є давньою індуїстської системі роботи з нервової системою людини. Тому що це знімає напругу і наділяє сам з подвоєною енергією, занадто багато людей 20-го століття, вчителів йоги включені, прийшли дивитися на поважний індійської фізичної наукою виключно як вправу для здоров’я і життєвої сили розуму і тіла. Це, але це також набагато більше. Хатха-йога практики більш духовні, ніж фізичні, більш тонкі, ніж валова, більше засобів розуміння, ніж екзотичний спосіб зняти стрес або розім’яти тіло.

Мудреці, які розроблені хатха-йоги розробили його як спосіб отримати свідомий контроль нашу енергію життя, шлях у межах, узгодження зовнішнього тому внутрішній собі можуть виникнути. Для них мова йшла про стани свідомості, про життя божественного життя, і це була підготовка до медитації.

При виконанні асан, зосередитися на відчутті енергії в нервові струми. Дозволяють себе знати, коли тіло було в кожному положенні досить довго, щоб налаштуватися нервові струми беруть участь. Потім перекласти плавно переходить в наступну асану. Це як танець, навмисним, рідини танцю. У всіх позах, вдихніть допомогою діафрагми, а не м’язи грудей. Чи не розтягуйте надмірно або змусити тіло. Розслабтеся в позах. Не хвилюйтеся, якщо ви не можете виконати їх все відмінно. З часом, ви знайдете тіло стає більш гнучким і еластичною. Звільнити розум думки і напруженість. Ви будете більш усвідомленим, більш живою, більш спокійною.

Хоча існує безліч більш складних процедур хатха-йоги, ці двадцять чотири асани забезпечують збалансовану систему для щоденного використання. З тієї простої метою заспокоєння розуму в рамках підготовки до медитації, це все, що вам потрібно. Для досягнення найкращих результатів, хатха-йога має викладатися особисто кваліфікованим учителем. Ці інструкції і креслення призначені тільки в якості елементарної допомоги. Для більш складних схем, звернутися до школи визнали спеціалізується на хатха-йоги.

Сцена з хатха-йоги має духовну мету – збалансувати фізичні та фізико енергій в рамках підготовки до медитації. Це не тільки означає, щоб зробити нас молодими, красивими або творчої, але щоб допомогти нам у заспокоєння розуму, тіла і емоцій, які ми можемо пробудити просвітленого свідомості і знає Себе всередині.