насолодитися цілющу силу йоги

Йога в популярних Йога позиції, одна з найдавніших форм в світі фізичних вправ, переживає відродження в нашій стресовій сучасному світі. Ви не думаєте, що 3000-річний вправи можуть збільшити його популярність. Але йога зараз прописують навіть деякими лікарями для цілого ряду захворювань, недуг і хвороб, як зняття стресу і на додаток до інших фітнес-програми.

Поговоріть з будь-якого, хто практикує йогу, і вони будуть швидко нахвалювати нескінченний список переваг. Здається, початківці швидко стати новонавернених. Вони вважають, що ключ до хорошого здоров’я і щастя в сучасному світі _ спільною метою для більшості людей. Але, ймовірно, найбільше реклама для йоги є те, що це, здається, закінчив дивні і альтернативні ряди в положення досить широким спільнотою прийняття.

Домогосподарки, бізнесмени, спортсмени, підлітки і люди похилого віку всі практикуючі різні позиції йоги, медитації і дихальних вправ пов’язаних. Для багатьох, йога стає способом життя _ часто дає більш духовну сторону життя людей, хоча і не обов’язково пов’язана з релігією. Одна школа віра стверджує, що хронічне і накопичився стрес є причиною багатьох наших сучасних хвороб.

Прихильники йоги стверджують, що вона має безліч методів для боротьби з цим причин і, на відміну від лікарської терапії, напасти на причину, а не тільки симптоми. Він пропонує, мовляв, цілісний підхід до здоров’я та фітнесу. Багато професійні спортсмени, шукаючи краю звернулися до йоги в якості додаткової форми навчання. Вони виявили, що йога СНІДом стану їх психічного і фізичного розслаблення між тренуваннями, і їх найважливішою нарощування до великих зустрічається, де конкуренція, як правило, вигравав або програвав в розумі.

Можливо, одна з головних визначних пам’яток йоги в тому, що він поєднує в собі фізичні та психічні вправи. Він відмінно підходить для постави і гнучкості, як ключові фізичні елементи для більшості видів спорту-чоловік, а в деяких відносинах, є сили переваги, які будуть отримані. Вчителі йоги кажуть, що підхід йога-терапія є одним з найбільш ефективних способів досягнення психічного краю, що спортсмени прагнуть.

Маріан Фенлон, один з провідних вчителів йоги в Брісбені за останні 20 років, є автором двох книг на цю тему і мав тисячі учнів йоги. Багато хто з них, у свою чергу, стати вчителями. Вірте чи ні, вона навіть викладав йогу до футболістів. Багато років тому, вона взяла Брісбен Souths команди ліги регбі для восьми-тижневий курс і, що дивно, це був добре прийнятий. Вона каже, що є вісім компонентів для йога-терапія – відносини, дисципліни, постави і гнучкості, дихання, сенсорної поінформованості, концентрації, споглядання і медитації. Йога може відігравати істотну допоміжну роль сучасної медицини, а доповнювати інші тренажерні програми. У той час як немає великий компонент аеробного фітнесу в йога-терапії, вона доповнює аеробні вправи через дихальні техніки, які можуть бути вилучені. Таким чином, є переваги для навіть найвимогливіших аеробних видів спорту – плавання, їзда на велосипеді і біг. Є безліч задокументованих випадків йога полегшення або лікування серйозних захворювань – таких як хвороба Паркінсона, розсіяний склероз, хвороби серця і захворювань дихальних шляхів, таких як астма і емфізема.