рецептів. Історія морозива

Лід використовувався стародавніми цивілізаціями. Вони використовували його для збереження продуктів харчування, охолодження продуктів, в рецептах і пустель. Варто відзначити, що перший “лід магазинів” були розташовані в Месопотамії 4000 років тому. Добре відомо, що лід був використаний у різних пустелях. Старі книги зазначити, що фараони використовували своїх рабів з приведення їх від снігу та льоду гори. У Греції ця ідея була розвинута далі. На своїх ринках вони продавали конусів льоду з медом і фруктами в них. Інші джерела повідомляють, що ідея і рецепти для використання льоду для виготовлення пустелі прийшли з Китаю задовго до цього.

Кращий в обробці та зберіганні льоду були персами. Вони навіть створили “холодильники”, в якій зберігався лід. Вони могли зберігати в них лід навіть у найспекотніші дні літа. “Холодильник” сама була діра на землі з спеціальної вентиляції, в якому міститься відповідна температура.

Слід зазначити, що західна Європа дізналася за морозиво набагато пізніше (13 століття). Людина, яка представилася Європі з цієї пустелі називалася Marc O’Polo. Під час одного зі своїх подорожей він зустрів монгольського хана, який дав йому рецепт приготування крем фруктовий лід. Звичайно, невідомі до цього періоду, це задоволення стало дуже популярним, а також став частиною їжі європейських чоловіків (на початку тільки багаті люди і аристократи могли собі це дозволити). Приблизно за 100 років ця пустеля придбали таку велику популярність, що воно написано в книзі з рецептами. Компанії, які виробляються морозиво були зроблені. Були навіть вишукані рецепти
яких тримали в якості державної таємниці.

Рецепт морозива

Морозиво з родзинками і ромом

3/4 чашки родзинок, 1/2 склянки рому, 1 склянка молока, 1/2 склянки цукру, 2 яйця, 2 склянки вершків

Залити ромом на родзинки і залишити їх на одну ніч. Тепле молоко в невеликій посуді. Збити яйця з цукром в окремій мисці. Поступово додати тепле молоко до них (не зупиняють перемішування). Залишимо осторонь, щоб охолонути при кімнатній температурі. Додати вершки і заморозьте. Покладіть просочені ромом родзинки перед заморожуванням.