Йога – практика та історія

Йога є практикою, що люди тримати своє тіло у формі. Всі елементи йоги були спадкова форма практики індуїзму. Етнічним принципом, і тіло принципів, поряд з духовним керівництвом і philsophy лише деякі з особливостей, пов’язаних з йогою. Йога вчить, як правило, від людини на ім’я «Гуру». Їх наміри, щоб навчити людей, як отримати більш тихе стан розуму за допомогою медитації. Спокійному диханні і скандували “мантри” практикуються, щоб допомогти людині дістатися до “тихої” стан душі.

Йога повинна привести людину до поліпшення здоров’я, і ​​спокійніше, емоційне благополуччя. Ясність розуму і радість життя є основними думками, застосовані до особи, хто практикує йогу. Кроки в йозі в кінцевому підсумку повинні привести до останньої стадії медитації називається “самадхи”.

Всі цілі йоги виражаються по-різному серед багато різних традицій. В індуїзмі головна думка в тому, що йога наближає людей до Бога. У буддизмі практики, йога повинна допомогти людям отримати більш глибоке почуття мудрості, співчуття і розуміння. У деяких західних країнах далі, індивідуалізм є самим сильним акцентом, так що йога допоможе людям там отримати краще значення самі по собі. Але, кінцевою метою йоги є насправді досягти звільнення, від будь-якого типу страждання та / або цикл народжень і смертей.

Слово «йога» походить від священного Коренем “санскрит”, який по-англійськи означає «ярмо». Загальна переклад йога “Союз індивіда з універсальною душі”. Різноманітність йога включає в себе безліч підрозділів, але всі згодні з тим, що “шлях до просвітлення” як не можна краще підходить фраза для йоги.

Загальною темою йоги є практика концентрації. Концентрація в основному зосереджений на одній точці відчуття. Коли ви підтримувати цю «концентрація» протягом досить тривалого періоду часу ви досягнете, те, що називається “медитація”. Більшість медитують висловити глибокі почуття радості, миру і самостійного єдності. У центрі уваги медитації відрізняється між вчителями йоги. Деякі можуть зосередитися більше на мирні думки, спіритизм, або найкраще почуття благополуччя, а інші будуть зосередитися на більш фізичних аспектів, таких як, різні типи ділянок для отримання тіла на світ більш доцільним. Всі погодяться, що медитація, хоча ні для духовної частини або фізичної частиною йоги є найбільш практикується.

Трохи історії з йоги походить від цивілізації долини Інду, яка була десь між шістьма або сім тисяч років тому. Найбільш ранні рахунків йоги були зареєстровані в Ріг-Веді. Це був певний тип письма використовували ще близько 1500 року по 2000 рік до нашої ери. Тим не менш, повний опис йоги вперше був виявлений в “Upinasads”, написаних близько восьмого століття до нашої ери. Головна думка в тому, що Upinasads вони становили в кінці або висновок “традиційної тілі духовної мудрості”. Upinasads використані до скоєння жертв і займати певні типи церемонії, щоб заспокоїти богів. Вони використовували думка, що людина може догодити зовнішнім богам ці жертви, і у відповідь, що вони стануть одним з Вищим Істотою, через моральної культури, стриманість, і сильніше підготовка їх уми.

При всіх різних типів і практики йоги, одна людина має так багато типів на вибір. Чи хочуть вони більш мирний внутрішній світ, сильне почуття благополуччя, або орган, який буде введено в кращій формі. Всі практики мають характерну розроблені для кожної мети. Хоча деякі практики сперечалися, у всіх є одна спільна риса, це практикується регулярно по всьому світу багато, і це стає все більш популярним з кожним днем.