Користь для здоров’я, використовуючи саморобні рецепти запечена курка барбекю

Біле м’ясо, як відомо, здоровий варіант, ніж червоне м’ясо. Як це готується робить всі різні, хоча. Кращий спосіб приготування білого м’яса, включаючи курку, тобто без додавання багато готую жиру. Приготування риби та курки в домашніх умовах є одним із способів насолоджуватися здоров’ям переваги використання домашні рецепти.

Гриля або випічки найкраще, бо дуже мало приготування жир використовується. Це ідеальний спосіб приготувати курячі грудки, які досить торгах і готувати швидко. Той факт, що мало або взагалі не жир додають цілком здоровим. Якщо ви вирішили приготувати запечена курка барбекю, покласти його на грилі, щоб отримати ці сексуальні марки гриля, а потім закінчити його в духовку. Ще один спосіб зробити це полягає у використанні соус барбекю в якості інгредієнта в маринад або соус.

Один простий рецепт потрібно тільки курячий бульйон і соус барбекю. Покладіть достатню кількість бульйону у форму для випічки, щоб покрити дно тарілки, а потім покласти в фунт шкіркою половинки курки або грудей. Кисть трохи соусу барбекю на курку, потім вилити в бульйон, що залишився, який допомагає зберегти курячі тендера. Спечіть це в піч, нагріту до 325 градусів протягом години. Коли це зроблено, топ з соусом барбекю перед подачею на стіл.

Ще один рецепт один, де курячі грудки, запечені протягом 45 хвилин в 350 градусів духовку. Змішайте півсклянки кетчупу, столова ложка кожного з лимонного соку, Вустершир соусом і гірчицею, чверть склянки води і півсклянки цукру. Вилити суміш у каструлю і довести їх до слабкому кипінні. Залити курку і повернути в духовку на 15 хвилин перед подачею на стіл.

Використовуйте залишки курки зробити здорові бутерброди, щоб зробити смачний млинець наповнювачів і пироги, які можуть бути прийняті на роботу і в школу. Це забезпечує більшу їжу, яка тримає вас від оброблений матеріал подається з машин і багатьох кафе. Це відмінний спосіб насолодитися перевагами використання домашні рецепти.