Оздоровчий йога і шиацу навчанні в області розгляду

Як би додати ваги моє твердження, що ваш комп’ютер може, в теорії, навчить вас нічого, з’являється пара CD-ROM називається оздоровчої йогою і шиацу релаксації.

Гнучкий молодої жінки демонструють ці стародавні східні техніки в той час як м’які голоси оповідачів говорити по сомнамбула музику, тим краще, щоб розслабити вас і зробити вас все добре.

Більшість з нас знайомі принаймні з поняттями-йога, її повільні вправи на розтяжку і його часто майже недосяжна фізичних позицій. Оздоровчий йога добре розроблена програма, яка упаковує 74 асани або позиції на декілька пакетів, таких як Швидкий і легкий Звичайно, за красою курсу і здоров’я Course.

Програма складається в основному з так звану процедуру екрани, в якій кожне положення показано, в одному вікні, в той час як описано текстуально в іншому. Оповідач читає той же текст вголос. На додаток до звичайних магнітофоном кнопками, щоб призупинити, зупинити і перезапустити дію, є графік, який відображає приблизну тривалість кожного сегмента рутини.

Практичні труднощі використання цього компакт-диска досить очевидні. Керівництво, тягли ногами і кричати на англійську мову з його японським корінням, радить користувачеві Перша практика формування позу під час перегляду екрану і спробуйте запам’ятовування всієї процедури.” Це, якщо у вас є 24-дюймовий монітор або зберегти ваш монітор на підлозі, може бути важким. Очевидно, що фактичне навчання з поз може бути більш легко зробити за відеоплівку.

З іншого боку, ви можете полювати в CD-ROM, вибір позиції ви хочете дізнатися, і збирати їх в особисті груп. А може бути, у вас є дійсно великий монітор, а також бездротовий, міжміського миші.

Це хороша програма, добре зроблені і повчальні. Моя єдина скарга, що для нього важлива не досить ясно, що, якщо ви не як стрункою, як модель виконання поз, ви не збираєтеся бути в змозі робити багато з них – ворони, чаплі і жаба, наприклад, – – правильно. З іншого боку, ми можемо зробити трупа.

Шиацу Релаксація, яка вчить, техніка масажу, чітко пов’язані з акупунктурою, є ще одним чайник риби.

Теоретично, розтирання, розминка або тикати певні точки на тілі, звані біологічно активні точки, зроблять інші частини тіла, відчувати себе краще. Я не готовий стверджувати, що приміщення, але і вся процедура здається шиацу себе не ясна, або, програма спочатку пропонує вам знайти деякі з ваших власних більш доступними точками тиску, але не всі вони доступні для ваших власних руках, і все демонстраційні програми показують одну людину служінні іншим.