Переваги вправ йоги

Озираючись назад, я дивуюся, чому я не розумів цього раніше. У той час, коли фітнес і омолоджуючі були лайливими словами я приєднався до групи Хатха – хатха означає фізичні вправи або пози. Моїм учителем був молодий і енергійною в моїх очах, хоча я розумію, сьогодні вона була на початку п’ятдесятих років. Йога є всього лише частиною відповіді інше в цій історії я була дівчиною, яка була не дуже красива, як вони говорять. Хлопчики, здавалося, як я, але не хочуть зустрічатися зі мною і у спорті я був просто вниз-вправо жахливо. Єдина фізична активність я збирався отримати було б у дивну суміш людей згинання і так і сяк. У той час я не розумів, що подарунок мені давали, йдучи через двері крихітну кімнату, щоб взяти мій перший клас.

Сьогодні в той час як я сам перебуваю в своєму початку п’ятдесятих років я часто шокувати людей, які думають, я повинен бути в моєму кінці тридцятих років. Так що мій секрет до боротьби зі старінням, і знайти здоров’я? Давайте подивимося на те, як простий Джейн стала красивою жінкою.

Багато людей думають, що ви повинні бути дуже гнучкими, щоб отримати що-небудь від Асана робить пози, однак, що це не так. Це форма і дихання, які оживляють тіло, розум і душу.

Освоєння кожна поза є ключем до досягнення сили і, контролюючого. Після цього ви можете додати дихання або прана, як його називають. Разом у вас є внутрішня циркуляція і зовні ваше тіло також залишається молодим. Подумайте про це. Сама шкіра залишається пружною, навіть якщо ви, як я не гнучка людина, навіть після багатьох років практики. Знову це у вигляді не те, як далеко ви можете зігнути.

Дихання не тільки додає кисень у крові, але збільшує потік таким чином, що кожен орган в тому числі нашої шкіри, яка є найбільшим органом нашого тіла отримує велику кількість їжі. Процес старіння сповільнюється і наше здоров’я потенціал вище, коли ми здорові.

Йога є більш приймаючи в повітря або фізична рух тепер він поставляється у швидких форм, таких як Аштанга для зайнятих професіоналів, який живе запустити в гору на повному газу. Також вона може допомогти ваш сон і поліпшити ваше особисте життя. Багато програми включають медитацію, щоб розслабити розум і дозволить вам відпочити від вашого напруженого способу життя, який щось забудьте додати здорових років життя у вашому житті.