Переваги йоги терапії

Йога терапія для розуму і тіла. Практика йоги в день може допомогти полегшити повсякденне напруженість, стреси і недуг. Є не будь-яких обмежень щодо того, хто може практикувати йогу і хто отримає користь від йоги. Незалежно від віку, рівня фізичної підготовки і гнучкості кожен повинен займатися йогою щодня.

Йога може допомогти уповільнити процес старіння. Цікаво, що секрет шукає молодих, як ви подивіться на відомих знаменитостей, як Голді Хоун, Мадонна і Стінг, це не пластична хірургія це йога. Процес старіння викликані аутоінтоксикації наші уми і тіла. Почніть з йоги, щоб допомогти тримати тіло в чистоті і поліпшити вашу гнучкість, яка буде тримати ваші суглоби змазані і це сповільнить катаболічні процеси яких є погіршення клітин. Хоча йога НЕ повернути назад процес старіння це буде сповільнювати його.

Практика йоги на регулярній основі може допомогти полегшити симптоми діабету, високого кров’яного тиску, розлади травлення, артрит, хронічна втома, астма і хвороби серця, щоб назвати декілька. Це було науково доведено в лабораторних випробувань, що показують, що йоги (людей, які практикують йогу) мають підвищену здатність свідомо контролювати свої мимовільні функції організму, такі як температура тіла, частота серцевих скорочень і артеріальний тиск.

Державний медичний вчених тієї причини, що йога терапії настільки ефективним, за рахунок балансу, який створює в нервової та ендокринної систем, і ці дві системи мають прямий вплив на всі інші органи і системи в організмі. Йога практика розглядається як як профілактичних, так і лікувальних, тому що це допомагає відновити баланс в організмі розуму і духу.

Йога вивчається все більше і більше вчених і лікарів у зв’язку з тим, який був показаний для полегшення симптомів кілька поширених і небезпечними для життя захворюваннями. Наприклад, один з кращих методів лікування артриту біль, тому що якщо йога сприяє зміцненню суглобів і оточуючих м’язів і сухожиль, а також гнучкість, яка відіграє ключову роль у боротьбі з жорсткістю і запалення, пов’язані з артритом біль.

Медичної він не зупиняється на досягнутому, йога також може допомогти з астмою, проблеми з диханням, високий кров’яний тиск, болі і ваги. Практика йоги в день може допомогти вам психологічно. Поліпшення нашого психічного спокою і ясності, поліпшити своє розуміння тіла, полегшити ваш хронічний стрес, допомагають розслабити розум і допоможе вам центр розуму і поліпшити концентрацію уваги і самоконтролю.